Bilety do kina za darmo !

Zaczęty przez luki, 10 Paź 2005, 16:27:20

« poprzedni - następny »
Do dołu

TrUsT

nawed nie to ja lubie sie wypowiadac!
Kamil:D

nick

jestem ciekaw jaki to temat tak poruszył internautów że niejaki świeca dostał bilet, odpuście sobie te bilety, bo małolaty się \"pozabijają\"...
nick

TrUsT

s3th

nick za duzo ludu w suwalkach wiec trzeba troche wytepic

Winston Wolf

Świeca to chyba ona.
Tak tylko mówię pro forma  :P
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

TrUsT

Sokółka

wczoraj postanowiłam skorzystać z darmowego wejścia do kina i były małe kłopoty. Hasło podobno było nieaktualne ponieważ było już wcześniej. Film był fajny więc tłumaczenie się opłaciło. Dzięki :)
Ana

swój człowiek

Sokółko przepraszamy za te hasło po prostu zaszło jakieś nie porozumienie następnym razem jak hasło nie będzie pasować jak przychodzi do ciebie e-mail z hasłem na dole masz numer komy admina forum zadzwoń do niego i on by tą sprawę wyjaśnił za utrudnienia przepraszamy!

Sokółka

niestety nie spisałam telefonu ale sprawa się wyjaśniła a film jest przdni.Jest w im wszystko i miłość, zazdrość, morderstwo itd. Kto nie był to niech idzie-warto :) Dzięki jeszcze raz :)
Ana

madziarka

ucze się i to pochłania mój cały czas w weekend też ucze się ale w wolnym czasie mogłabym iść do kina odprężyć się po całym tygodniu wrażeń tylko 1 problem to kasa nie chce naciągac rodziców a sama nie mam kasy  :( a jak zobaczyłam ten konkurs to od razu chce w nim wziąść udział czesto siedze na necie by znaleść potrzebne informacje do szkoły to pomyślałam że kilka minut dziennie nie zaszkodzi a ten konkurs jest extra  ;)
Niech żyje nam Jasiek Kier

madziarka

Sokólka gratulacje wygrałeś bilet na jaki film pójdziesz??

madziarka

o jeszcze gratulacje dla TrUsT sory niezauważyłam na jaki film idziesz??

madziarka

no czemu nikogo nie ma forum nudze się tym bardziej że od rana siedze w domu nawet nie moge się uczyć bo mnie tak ząb boli że nie wiem co :/  no wchodźcie na forum pls

madziarka

o jest ktos czesc Alszyk co tam powiesz??

madziarka

no dobra ja lece może później będe

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć