Bilety do kina za darmo !

Zaczęty przez luki, 10 Paź 2005, 16:27:20

« poprzedni - następny »
Do dołu

VooDooKTA

Do Zaroowka: Uważasz, że adminowi chce się wszystko czytać i osądzać, które posty wniosły najwięcej treści? Moim zdaniem ma licznik wypowiedzi. Bo do takiego konkursu powinno się zatrudniać sztab wykwalifikowanych specjalistów, potem komisję tak jak w toto-lotku. Ale jak nam się nie podoba to powołajmy komisję śledczą do spraw biletów do kina...

luki

Powołujcie...Tylko, kto przed nią stanie?

PS. Układy i znajomości przy przyznawaniu biletów nie wchodzą w rachubę, bowiem nie decyduje o tym jedna osoba.

TrUsT

Przy tym jeszcze pewnie siedzi kino Bałtyk Pan lukas i Fres
Kamil:D

VooDooKTA

A mogę wiedzieć kto za tym stoi? W końcu każdemu zależy na wygranej... A może tak przez przypadek kogoś znam...

TrUsT

Dlateko voodoo si enie dowiesz żeby potem nie Było

Sokółka

Otwieram lodówkę a tam TrUst.Wszechwiedzący i wszechmądry :)
Ana

TrUsT

Spokój mi tu ja wiem, że jestem mądry, ale nie musicie wszystkim rozpowiadać!

luki

Stoi za tym tzw. grupa trzymająca władzę:)

VooDooKTA

Pewnie Stasiek i kapela...

TrUsT

Luki jaki ty dziś mądry mówiłem ci już??:D

zaroowka

VooDooKTA - dzienna ilość postów na tym forum nie jest zbyt duża. Ja poświęcam jakieś 10 minut na sprawdzenie co nowego zostało napisane. I w tym czasie mogę się zorientować kto co napisał - czy ma to jakąś wartość, i czy wnosi coś do tematu, czy nie.

A licznik postów nie jest miarodajny jak widać.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

VooDooKTA

Zaroowka - masz całkowitą rację. Myliłem się co do licznika wypowiedzi. Jestem tu zaledwie kilkanaście dni więc nie wiem na czym to polegało. Teraz już wiem.
\"Za wzorowy styl jego wypowiedzi na forum\" a to mnie tak bodbudowało że normalnie słów mi zabrakło...

Sokółka

jak zwykle Trust nie zrozumieł mojej aluzji do jego zachłanności i na moje skromne
\"Otwieram lodówkę a tam TrUst.Wszechwiedzący i wszechmądry \"
ODPARŁ:
\"Spokój mi tu ja wiem, że jestem mądry, ale nie musicie wszystkim rozpowiadać!\"
UBAW PO PACHY   :lol:
Ana

TrUsT

Nie ludzie przesadzacie zachowujecie się jak dzieci milo by ci było żeby ciebie ktoś tak ośmieszał Sokółka?

White_Rose

musicie sie tak czepiac tego Trusta, chce to niech pisze, wątpie by był aż tak głupi by pisać tu niewiadomo ile i spędzać mase czasu tylko po to, by dostać bilet za 13 zł... bez przesady...

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć