Bilety do kina za darmo !

Zaczęty przez luki, 10 Paź 2005, 16:27:20

« poprzedni - następny »
Do dołu

Emka13

:P:P  nie długo odwiedze kino Bałtyk ale nei ide na seans tylko do dyrektora kina;P
...::Emka::...

perełka

ukradli mi dzisiaj kurtke, w szkole..... powiem jedno- ludzie- NIE ZOSTAWIAJCIE KURTEK W SZATNIACH!!! a jeśli już zostawiacie....to liczcie się z tym, że mogą ja wam ukraść. A kto wtedy poniesie za to odpowiedzialność?????
tylko wy. Policja, szkoła tak jak w moim przypadku rozłożą ręce... sami będziecie winni, co wobec tego ze złodziejami?? Nic?? ludzie zastanówcie się na jakim świcie zyjecie, bo zaczynam wątpic w jakąkolwiek sprawiedliwość...

Zostałam sama w tym wszystkim, bez kurtki, bez nadziei...

zrozpaczona.....
perełka

perełka

??? pozdrawiam Pana polocjanta, który z tak cudowny sposób mnie potaktował... oby tak dalej!!!! A więcej złodziei bedzie na wolnośći!!!!

perełka

oskar89

Niestety takie są polski realia perełka.

Emka13

Mi tez kiedyś coś w szkole ukradli :@ Tyle że orgonalną czapkę z adidasa:@

oskar89

To chyba tylko mi nic nie ukradli i mam nadzieję że tak już zostanie.Apropo chyba mówimy nie na temat.

vanillacat

Policjanta trzeba było hmm.....opier.... kurtka czy nie kurtka obowiazek szukania jest choć mała społeczna szkodliwość.....hehe takie prawo.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Emka13

Zmieńmy temat..Wkońcu powinniśmy tu gadać o biletach za darmolca a nie o ukradzionych rzeczach.Gratuluję wszystkim co do tej pory te bilety wygrali!!;)

oskar89

No mi się udało wygrać jako jedną z nielicznych rzeczy w moim życiu.Na pewno skorzystam.Dzięki za uznanie Luki i postaram się pisać lepsze posty. ;)

Emka13

DiAbOlO

Hmmm... Dziękuję serdecznie za to wyróżnienie... Naprawdę niespodziewałem się, że przyznano mi nagrodę... Akurat trafiły się tematy, które mnie interesują i zarazem nurtują... Postaram się wykorzystać ów nagrodę :). Oj dawno nie byłem w Kinie Bałtyk... Ostatnio chyba z 6 - 7 lat temu... :p
Jeszcze raz składam podziękowania...
PozdRo...

DiAbOlO

oskar89

Gratulacje DiAbOlO,rzeczywiście należał ci się ten bilet,a z wyświetlanych przez ten weekend filmów polecam ci Plan Lotu,ponoć fajny film,może i ja skoczę na niego do kina w ten weekend. ;)

Wincenty

Dziekuję za wyróznienie - niestety nie mogę go odebrać, nie zmaienia to faktu że miło jak jest się docenianym

Sapcio

>>>>>Sapcio<<<<<<

Emka13

Tee Luki słyszałeś o pomyslach Sapcia i Miki..?:lol:

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć