Zmiany na suwalki.info

Zaczęty przez fresh, 18 Sty 2007, 23:55:23

« poprzedni - następny »
Do dołu

fresh

Co powinniśmy zmienić na suwalki.info? Mamy już swoje plany i cześć z nich realizujemy. Chcemy jednak poznać wasze zdanie bo ten portal jest dla Was. Pseudoblyskotliwym uwagom typu "wszystko" z góry dziękujemy, w końcu "łatwiej skrytykować pałac niż zbudować wychodek". Licze na konstruktywne przemyślane uwagi. Każdą uważnie rozważymy. Pozdrawiam. Fresh

Marcins

Moglibyście zrobić więcej konkursów-jakiś muzyczny np. lub/i coś innego z ciekawymi pyt. i nagrodami! Poza tym strona jest w porządku... Pzdr!

Krzysztof M.

1.Przydałby sie kącik artystyczny gdzie co jakis czas można by było umieszczać zdjęcia z Suwałk i okolic (sam bym czasem coś podrzucił:))
2.Zmienił kolor tła na jakiś bardziej przyjemny kolor- zielony, niebieski można wybrać za pomocą ankiety. Szary troche nie ten tego:/
3. Nowa ankieta raz w miesiącu.
Hmm... to narazie tyle:). Napisze jak mi coś jeszce przyjdzie do głowy. Ps. Stronka jaest całkie dobra, ale zawsze trzeba dążyć do lepszego. Pozdrawiam
We are only what we are...

Izabela

Wypowiadac się na forum powinny tylko osoby zarejestrowane.

Suwalczanes

Izabela z zapędem cenzorskim - a dlaczego tylko zarejestrowane? jakie dla ciebie to ma znaczenie?

Izabela

Tak naprawdę to nie ma znaczenia. Na większości forach, na których przebywam tak jest. Moim zdaniem tak jest lepiej. Taki gośc może narobic dużo zamieszania, nie sądzisz?

Krzysztof M.

Fakt to niezłą myśl czytać powinni móc wszyscy wypowiadać się tylko zarejestrowani.:).

Suwalczanes

nie nie sądzę... kiedyś może było zamieszanie z pewnym tRuStem [kto go jeszcze pamięta?] ale nie ma chyba większych problemów z użytkownikami... to jest ogólne forum, a nie jakieś ekskluzywne, tematyczne... argument, że inne fora tak mają nie jest do końca prawdziwy, z wyżej wymienionego powodu: fora ogólne są zazwyczaj otwarte....

fresh

widzę że dyskusja nabiera rumieńców, oby tak dalej, dzięki za uwagi prosimy o więcej

Suwalczanes

fresh, nie zamykajcie niezarejestrowanym pełnego dostępu do forum...

------------
Myśl wolna - wolność zabezpieczająca

zaroowka

Racja - niech wszyscy mają prawo do wypowiedzi, ale jest jeden warunek by to działało - administratorzy muszą robić swoje na forum. Inaczej będzie ładny mały bajzelek. :>
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Krzysztof M.

Fresh co w końcu z tą zmianąstrony graficznej  Luki wspominal że po świętach a tu już konień stycznia blisko?

Krzysztof M.

Sądzę też, że dobrą sprawą byłoby podawanie ilości osób głosujących w ankietach. Wydaje mi się, że w ten sposób będą bardziej wiarygodne

spidy

Moderacja, moderacja i jeszcze raz moderacja. Dotyczy w mniejszym stopniu forum (tu jest raczej kulturalnie :) ), a w większym komentarzy do artykułów z głównej. Wiem, że to wymaga mrówczej pracy kogoś z wyczuciem taktu i znajomości zasad pisowni języka polskiego, ale przynajmniej nowi czytelnicy nie będą uciekać w przekonaniu, że to gówniarzeria ze ślinotokiem siedzi przy kompie i pisze jak po murze.
Piszę to dlatego, że suwalki.info stały się już lokalnym medium, na które zaglądają decydenci, żeby poczytać, "co ludzie na to". Tak trzymać!
pozdrawiam :)

TrUsT

ważne ja sam siebie pamientam
Kamil:D

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć