Koncerty

Zaczęty przez NID, 18 Wrz 2005, 18:39:54

« poprzedni - następny »

marta

:] Jak miło widziec ze są tu jeszcze ludzie w klimacie.Dopioero sie przeprowadzilam akle wygladalo na to..jakby tu same dresiwko władało...Wiec co do Suwałk to jest chyba jeden,zasadniczy problem...Gdzie too zorganizowac?!Jest co prawda Futerał ale...małe toto i akustyka straszliwa.Nie ma tu zadnej innej salki...Z tego co do mnie doszło jest pare kapel,ktore chca sie pokazac ale nie maja mozliwosci...No i co z tym zrobic?

wojtek_kosynier

Czy kto wie jaki jutro będzie koncert w Futerale?
No i czy w ogóle będzie?

oskar89

Z koncertami to lepiej nic nie mówić.Chyba nigdy nie dorównamy do poziomu Olecka czy chócby Ełku.Nasze miasto jest po prostu w tej kwestii w głebokim śnie. :o

wojtek_kosynier

będzie jakiś koncert bluesowy.

ane

Poratujcie starszą koleżankę, która przestała się dawno orientować w rozkładzie knajp suwalskich i powiedzcie, dobrzy ludzie, gdzie jest ten \"Futerał\"?? ???

Zagranica

Na Kościuszki niedaleko Muzeum Okręgowego na przeciwko szkoły. W tym samym budynku ale od frontu jest galeria- sklepik \"Futerał, a na tyłach budynku jest knajpa.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

wojtek_kosynier

ale mam jedno pytanie: czy w ogóle Futerał jest czynny?!

luki

Dobre pytanie. Kiedy bym nie zaszedł tam jest zawsze zamknięte.

ane

Akurat spotkałam starego znajomego i mi wyjaśnił, ale oczywiście dziękuję pięknie.

P.s. Mój dziadek wstaje o 4 rano i ma 74 lata.  :P I dalej się świetnie trzyma.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

chacman14

Polecam rodzinom spędzać czas razem. Można iść do teatru http://www.teatrmalegowidza.pl/pl/spektakle/category/warsztaty zobaczcie repertuar na stronie.

dzielnik

mczay

Nie jestem fanką koncertów. Wolę spokojniejszą rozrywkę. Bardzo lubię chodzić do teatru, gdzie można się równie dobrze bawić jak na koncercie. Taką rozrywkę można spotkać na pewno w teatrze ze strony: https://teatrkomedia.pl/ , gdzie jest bardzo ciekawy repertuar a w spektaklach można spotkać znanych aktorów.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć