Girls_in_Suwałki_foto

Zaczęty przez tomek_ski, 14 Wrz 2005, 13:53:42

« poprzedni - następny »
Do dołu

tomek_ski

no no, patrze ze temat sie rozwija. to git. hehe tylko jak narazie to nie ma zadurzo fotek lasek :)............................ale jest git.

Grysio

wejdzcie se na jakieś stronki albo cuś i już :P 8) ... np. http://lustereczko.pl/   :lol:  :lol:

lisica

Najlepszy to gościu z Tajnejpolski - laska nie z tej ziemi, no i ta bródka z owłosionymi grabiami:
http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=584499
Buraczewska Katarzyna

NID

..a sama pewnie masz o sobie bardzo wysokie mniemanie, co lisica?

maniek

maniek

Emka13

Chcecie fotki dziewczyn z suwałk?????Ja mam swoich od cholery ale nie będe dawała.Znajdźce se na generacji gadu-gadu.Mój nr gg-4410664  lub drógi-9165988
...::Emka::...

Zagranica

Wiadomo, że dziewczynyz Suwałk najfajniejsze. Może na stronie Suwałk dziewczyny zamieszczałyby swoje foty, to moglibyśmy wybierać internetową Miss Suwałk, bo te wybierane na stadionie jakieś szczególnie szpetne, a jakby była nagroda to pewnie i fotki dziewczyn by się znalazły.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

luki

Emka13

Serio...?A niby jak macie zamiar to zrobić..? 8) Jetsem ciekawa kto się zgłosi na te wybory.Pozdro:]
...::Emka::...

luki

Gdy nagroda jest ciekawa nie brakuje chętnych nawet do najbardziej oryginalnych konkursów ;)

tajna

kulturalne suwałki

luki

Noc z Tajnąpolską he he he

tajnapolska

jednak nagroda nie została do dziś przyznana, bo nie wyłoniono zwyciężczyni

Krzysztof M.

Jestem jak najbardziej za z tym konkursem :D . Dobry plan:). Ale , może jakieś ograniczenie wiekowe, a tak wogóle dobry temat. ...
We are only what we are...

Krzysztof M.

Może się jakieś ukryte aniołki zaprezentują...
We are only what we are...

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć