Girls_in_Suwałki_foto

Zaczęty przez tomek_ski, 14 Wrz 2005, 13:53:42

« poprzedni - następny »
Do dołu

osiempiec

Ahh nie ma to jak powaga, aż świecisz przykładem zaroowo :] a teraz powiem Ci coś zaskakującego - specjalnie tak napisałam! ha! pewnie w szoku jesteś :lol: dobra idę bo zaraz za inne wyrażenia mi się dostanie  :P

..............
..............
.............
ps. DAWAĆ MI KONKURS NA MISTERA SUWALKI.INFO :]

8)

zaroowka

Heh...
Nie jestem w szoku - ale jestem uczulony i aż mnie trzęsie jak widzę kwiatki typu: \"suwalszczaki\" albo \"suwalszczanie\"...
A od groma ludzi tak to właśnie pisze.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Krzysztof M.

Składam wniosek o rozpoczęcie konkursu Mistera Suwałki.info po roztrzygnięciu konkursu Miss Suwałki.info zastrzegając zarazem, że konkurs na miss nie może zostać rozstrzygnięty jeśli nie zgłosi się co najmniej 10 kandydatek :]
 8)
We are only what we are...

osiempiec

hmm...to masz wielki problem żaroowko, rzekłabym nawet hiperkolosalny problem, bo tego nie da się wytępić koleżko, a jak się nie da wytępić to hmm...albo przestaniesz czytać "kwiatki" albo polubisz trzęsiawki :] :lol:

co do Krzysztofa postu, mówię stanowczo NIE! Misski i mistery mają być w jednym czasie! Nie będę czekać, aż się napatrzycie na babeczki, ja też chcę sobie \"polukać\" :] no! to tyle!

ps. I tak pewnie nic z tego nie będzie  :/  ale pomarzyć sobie można :D

8)

maciejan

Mistery wolą wanny, miski straciły swój urok...

swoją drogą, ale masz marzenia...
człowiek z klawiaturą przed sobą

osiempiec

Hmm.....hmm......patrzę, że tu chyba matrix coś zmienia... 8) można i tak :lol:

Mistery wola wanny?? Jeeaah! W końcu, uratowanna :lol:
 8)

Winston Wolf

Osiempiec, tylko wtedy to wypali jak ty pokażesz się pierwsza...  :D  ;)
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

osiempiec

eeeeee, no to po konkursie :lol:
Wolę być nierozpoznawalna, jeszcze mi ktoś gębę obije i krzyknie : "to za post na suwalki.info" ...i domyślaj się kobieto o jakiego posta chodzi  8)
 8)

Krzysztof M.

Perfidna wymówka;).
Wymiękła:P
We are only what we are...

clod

Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

osiempiec

hehe :P nie ma mnie tam :P tzn jestem ale nie widac :D 8)jak...duch  :o 8)

vanillacat

Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

osiempiec

babki i meny wysyłajcie fotki do cloda (podaje maila clod@poczta.fm ) z tego co dostanie zrobi potem ankiete   dobry pomysł?? oczywiscie!!! jak kazdy mój....  jakby ktos nie doczytał to przypominam clod@poczta.fm czekamy na Wasze fotki  moze to Ty jesteś najpiekniejszą laską albo ciechem latającą/ym po tej stronce!

....a jak się okaże, że nie jestes....to też fajnie bedzie :D

osiempiec

no to git, jedną zawodniczke juz mamy :) clod jak tam u Ciebie, fotki nie mieszczą sie na poczcie?? :lol: taki dzołk, chociaz ktos wysłał? mam nadzieje ze tak, przydałoby sie choc 10 kandydatek i kandydatów

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć