Rozwoj Miasta Suwalki

Zaczęty przez eith, 14 Lis 2006, 05:15:20

« poprzedni - następny »
Do dołu

Kesil

Własnym oczom nie wierzyłem jak czytałem to:

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080326/REG10/984750882

Teraz już wiadomo na czym opiera się rozwój miasta Suwałk.
Na propagandzie. Kto prowadzi zazwyczaj \"audycje z ratusza\" w radiu5? A.Ł.
Jeden z większych skandali w mieście wg mnie. Można się było spodziewć wiele, ale nie czegoś tak skandalicznego w wykonaniu J.G.

Janek

Żałosne jest to, że pan G. nie potrafi przewidzieć skutków własnych decyzji. I nie tylko o tę chatę tutaj chodzi. Ludzie mieszkający na Kamenie nie chcą drogi. Pan prezydent G. nie może tego pojąć. Kilkuset ludzi  podpisało petycję. 500 ludzi razem wziętych jest głupszych od jednego pana G. Mówi się, że co dwie głowy, to nie jedna. A tutaj 500 głów przeciwko jednej przegrywa spór. Dziwne podejście pana G. do wyborców. Dziwne, że jeszcze nie nauczył się słuchać głosów ludu, któremu przewodzi. Ten brak słuchania ludzi zarzucał mu kontrkandydat w wyborach Schabieński. Kto go wtedy słuchał?

Krzysztof M.

Niestety w Suwałkach ludzie nie nauczyli się jeszcze szanować wspólnej własności, np: na ,,kaczym dołku\'\' w ostatnich dniach ginie coraz więcej posadzonych krzewów ozdobnych:/. Więc jakim cudem ma być dobrze jak sami niszczymy miejsca mające umilać nam życie. Wydaje mi się, że zanim mieszkańcy Suwałkach osiągną pewien poziom kultury sporo jeszcze mósi minąć czasu:/, to przykre bo to jednak ludzie tworzą klimat miasta.
We are only what we are...

Suwalczanka

Popieram mojego poprzednika, jeśli chodzi o naszą kulturę to jest jeszcze dużo pracy. Odrażające są wszelkiego rodzaju graffiti /mówię tu o bazgrołach a nie prawdziwych arcydziełach/ na świeżo pomalowanych blokach, albo wydeptane ścieżki na świeżo obsianych trawnikach. Dla przykładu nowe osiedle na Jana Pawła, trawnik zasadzony w ubiegłym roku, ale większości nie chce się chodzić chodnikiem, tylko na skróty przez trawnik. I jak tu ma być pięknie, czy trzeba wszystko ogrodzić drutem kolczastym, żeby pozostało w nienaruszonej, schludnej formie. Na zachodzie nie ma płotów, ogrodzeń, nie ma krat, za to są piekne trawniki i zieleńce i nie ma popisanych murów i powybijanych szyb. Myślę, że ten problem dotyczy nie tylko Suwałk, ale i całej Polski. Dlatego też zacznijmy również zmieniać swój stosunek do otaczających nas rzeczy wspólnych, bo to jest nasze a nie niczyje, więc dbajmy o to. Przepraszam, jeśli zboczyłam troszkę z tematu, pozdrawiam:)
Suwalczanka

XXXX

Byłem ostatnio na Zachodzie i choc może w takiej skali, ale różnego rodzaju grafiti widziałem. Zwłaszcza w blokach, w których mieszka biedota...

Fikou

taa, zachod pełen jest grafów... ale szczególnie tam gdzie ludzie nie łażą jeśli nie muszą tam mieszkać... Sam widziałem sporo bazgraniny wzdłuż autostrad nawet...
Nie podobają mi się podpisy takie jak na urzędzie statystycznym... paskudztwo, ładne takie jak czarnoskórzy na budynku w którym mieści się kruk, zniszczone zostały przez ludzi pozbawionych fantazji i wielu innych rzeczy znakami zakazanymi... sporo ostatnio widuję sfastyk na murach, co też nie świadczy o wzrastającym poziomie pewnych ludzi :( Ale znam ludzi którzy potrafią trzasnąć takie graffiti, że koneser by się zadumał :) Na ścianie od kotłowni za PKS są baaardzo fajne wrzuty!!
Widywałem na zachodzie  ściany zagospodarowane za przyzwoleniem władz przy przejściach podziemnych... klasa!!
ale nie zarzuca nikt przecie w poprzednich postach nic dobrym przemyślanym wrzutom co mię cieszy :P
tyle o graffiti

Grzesiek

Rozwój Suwałk drgnie za dwa lata, trzy lata. Wtedy jak prezydentem zostanie M.Klimczyk. I tak ma być! Amen.

tajna

o ile nie będzie chronił interesów gajewskiego
kulturalne suwałki

Grzesiek

Era Gajewkiego minęła. Szkoda tylko, że jeszcze dwa lata męki. Trzeba stawiać na młodych, a nie emerytów, którym tylko zależy na ciepłym foteliku.

Wadim

niesłabnąca popularność tematu jest pretekstem do wielu przemyśleń i wizji :P

eith

Dzieki stary :D a byl czas gdy poprosilem o jego usuniecie, ciesze sie ze do tego nie doszlo :-)

Judge Me

Triadal

[cytat]niesłabnąca popularność tematu jest pretekstem do wielu przemyśleń i wizji[/cytat]

tylko żeby zainteresowane osoby chciały to czytać i brać do serca.

Fikou

myślę że nikt poza zainteresowanymi nie brał czyta tego... a już na bank tylko zainteresowani jak co to biorą sobie rzecz do serca...

eith

Hahaha:D

Nie ze od razu DO SERCA. Mysle ze jesli nawet ludzie \"na herze\" sie wypowiadali...

Kazde wypowiedziane slowo wymaga energii wlozonej w kilku-klik-klawiaturowy. Ludzie ktorzy chcieli cos powiedziec wypowiedzieli swoje zdanie, nadal czekamy na kolejne wypowiedzi..
 Jakkolwiek chcialbym zmienic fragment tematu ktory zapodalem, z banalnego powodu - gdyz brzmi glupio.
 Ale skoro sie przyjal, nie bede polemizowal..

Jestem prostakiem ktory sni o studiach, nie zartuje. Gdyby moj stary po upadku SB w ktorym jak sie ostatnio dowiedzialem byl, zamiast myslec o ratowaniu swojej duoy, pomogl mi w tak banalnie normalnych sprawach jak: prawko, edukacja.. Byc moze nie blakalbym sie po nieznanych mi przestworzach. Powiniennem mu dziekowac, czy wpierdolic mu?! Dalem mu odruchowo w morde gdy mi o tym (sb) powiedzial, mocno. Gdy wstal...poszlismy dalej.
 Judge Me

Triadal

Jakiś taki żal za serce ściska, jak czytam o prezydentach, burmistrzach innych miast. Możemy nie lubić Białego. Ale zwróćcie uwagę na działania władz B-stoku. Tam interes się kręci. Tam coś ciągle się dzieje.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć