Rozwoj Miasta Suwalki

Zaczęty przez eith, 14 Lis 2006, 05:15:20

« poprzedni - następny »
Do dołu

eith

Tony pustych slow.

Wieczne obietnice.. Wiecej Wiecej.

Lies. Lies. Lies. But I feel So High.....

Te same klamstwa.

Strony pelne obietnic.

Co my bysmy chcieli w jeb.... suwalkach?

Mam na mysli rzeczy o ktorych nie moze miec pojecia UM, Policja, Idioci i Chamy, bez obrazy dla kogokolwiek w zwiazku z zestawieniem slow...

Jakies pomysly? Czy wszystko moze musi sie rozejsc po podziemiu?
 Judge Me

spoko loko

konieczna przebudowa ulicy reja na 2 pasmową i nowy tam chodnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TuneR

[cytat]w jeb.... suwalkach?[/cytat]
Sformuowanie godne zula z bramy na Kosciuszki.

Suwałkom brakuje obwodnicy !! Ludzie...tysiace TIRow proja przez miasto majac wszystkie przepisy o ruchu drogowym w glebokim powazaniu ! Dla nowow wybranych wladz to powinien byc priorytet, bo puszczanie tranzytu przez tak due miasto to kryminal. Kolejna sprawa to ulica Reja...obowiazkowo trzeba ja przebudowac. To samo tyczy sie placu przy ul. Jana Pawla II......przeciez tam jest kawal terenu, ktory mozna zagospodarowac.
Swoja droga ciekawe czy wladze zagladaja na nasze forum  :lol:

Krzysztof

Moim zdaniem priorytety:
-obwodnica
-przebudowa dróg (wiecej 2 pasmówek)
-zagospodarowanie ziemi w okolicach komendy policji
-prace nad poprawą wyglądu starówki
-jak naszybsze zbudowanie infrastruktury do parku naukowo techologicznego polska-wschód
-lotnisko
-budowa porządnego kompleksu sportowego na północy (gdzie jest najwięcej ludzi)  
Rojek Krzysztof

nerooon

oj tomus nie ladnie pan minister Roman Giertych powinien wziasc sie za Ciebie
nerooon

Zagranica

"Wymagam od miasta, w którym mam mieszkać, asfaltu, kanalizacji, klucza od bramy, ciepłej wody. Dowcipny i kulturalny jestem sam." (Karl Kraus - 1874 - 1936; austriacki publicysta, poeta i dramaturg)
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

wojtek_kosynier

problem, ale chciałbym zauważyć, iż ulice centrum Suwałk w godzinach 15.-16 są niesamowicie zapchane!

Krzysztof

Coż jeśli Tesco ma być zlokalizowane w niewielkiej odległości od centrum to gratuluje pomysłowości i planowania perspektywicznego radzie miasta, że się na coś takiego zgodziła :/ . W rzadnym szanującym sie miescie nie buduje sie hipermarketów w okolicach centrum tylko na obrzeżach. Co do problemu zapchania serca miasta to napewno  budowa takiej inwestycji w tym miejscu w ruwnomiernym rozłożeniu ruchu w Suwałkach nie pomoże. :@
Rojek Krzysztof

vanillacat

Poszerzenia ulic, wiecej latarni bo jest tak ciemno w niektorych miejscach ze mozna noge skrecic, oraz zwiekszonej czestotliwosci patroli policji.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

biało-czerwony

MOŻE coś pójdzie w dobrą stronę za 3 lata - przed następnymi wyborami :/  Tylko dlaczego ludzie wybierają znowu prezydenta, za kadncji którego upadają suwalskie zakłady (na ten przykład Browar Północny, Polam), a później sami narzekają na to, że źle się dzieje? Niektórym wyborcom punkt za inteligencję...

hmmm...

chyba ludzie naprawdę przeceniają możliwości prezydenta i rady miasta...
PS. Smakuje ci browar suwalski?...

eith

Mi osobiscie czasem smakowaly zimne Wigry z malej butelki :D

Gdy obudzilem sie rano mialem nadzieje ze temat zostal wykasowany, nie bylem trzezwy zapodajac go...ale co tam.

Ja nie moge sie doczekac przyjazdu do Suwalk i mam nadzieje ze bedzie bardzo zaj.. w barach :)
 Judge Me

Ofiara cenzury

Prezio powinien przede wszystkim zająć sie wystajacymi studziankami-zwłaszcza na Buczka,bo teraz to normalnie na Buczka jeżdżę slalomem między studziankami,zeby samochodu nie skasować.

maciejan

przecież była to inicjatywa suwalskich działaczy sportowych, aby zBuczka zrobić trasę zjazdową slalomu specjalnego...
człowiek z klawiaturą przed sobą

Winston Wolf

Dawna Trzynastka a obecne Wigry - bardzo lubię.
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć