Rozwoj Miasta Suwalki

Zaczęty przez eith, 14 Lis 2006, 05:15:20

« poprzedni - następny »
Do dołu

Winston Wolf

W sumie nic nowego jeśli chodzi o inwestycje w Suwałkach, żenada.

Bardzo razi mnie w tym artykule brak w wielu miejscach polskich znaków. Panie pseudoredaktorze Kubaszewski - wstyd, dno i dwa metry mułu! Jeszcze brakuje żeby napisał \"boshe\" i \"koffane\".
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

ul

Po roku wyrzeczeń, miało być lepiej. Rok 2008 miał być rokiem poważnych inwestycji.

miejscowy Suwalczanin

co wy co wy, już nie długo będę wjeżdżał moją nowiutką BMW do podziemnego parkingu pod parkiem maryśki wjazdem od zakrystii kościoła aleksandra a wyjeżdżał przez podwórko urzędu miejskiego w Suwałkach i w podziękowaniu będę machał w kierunku okna pana prezydenta, nie zważając czy będzie czy nie będzie go w okienku...

guzik

ja już tu naprawdę niczego nie rozumiem - nie budujemy lotniska bo nie!! nie budujemy Reja bo kasy nie ma, tak jak na salę koncertową i inne obiecane cuda. Nie wiem do kogo to pytanie - czy na cokolwiek dostaliśmy pieniądze???????? Dlaczego w Białymstoku powstaje gmach filharmonii i opery podlaskiej za 200 mln zl, remontowane są drogi, plac miejski, nowe centra handlowe? i dla Bialegostoku kolejne pieniądze na następne lata są???? jakby chcileli budowę lotniska mogą zaczynać dziś tylko sami nie mogą jeszcze dojść gdzie budową! czyja to jest wina że w Suwałkach nic się nie dzieje??????????
guzik

guzik

proponuję no nie wiem jakąs publiczną debatę z prezydentem - chyba należą się wyjaśnienia wszystkim - całe życie nie można zwalać winny na dziwne przepisy i biurokrację w Białymstoku jakoś sobie z tym radzą świetnie!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli w naszym ratuszu pracują życiowi niedorajdzi którzy nie potrafią niczego dla miasta wywalczyć powinni zrezygnować z urzędu!
guzik

krystyna

Została stworzona skorupa nie do przebicia. Nie będzie dyskusji. Będzie monolog na łamach sponsorowanej piątki jacy to źli ludzie są przy unijnej kasie. Jak to \"myśli się\" nad wyjsciem z tej trudnej sytuacji. Jaką to następną inwestycją po parku M.Konopnickiej zostaniemy obdarowani.

eith

Tytul tematu jest beznadziejnie glupi!! Dlaczego nikt wczesniej nie usunal go?! Napisalem to o godzinie 5 rano po nocy ostrego imprezowania jakis czas temu, uwazam ze ludzie zasluguja na ten temat, ale o zmienionej tresci...
 Chcialbym go ew. zmienic, czy istnieje taka mozliwosc? Pisze takie rzeczy i wychodze na kompletnego idiote, chyba jednak jestem calkowicie analogowy...

Judge Me

eith

ps: zmienionej formie, to mialem na mysli,..ehh
 Judge Me

Wadim

ale o co chodzi eith? o tytuł? no fakt śmieszny trochę jak urzędnicze pismo - trzeba było od razu zgłosić własną propozycję: może po prostu \"Rozwój Suwałk\"... ale nie wiem do końca jakie są Twoje intencje...

Krzysztof M.

Biorąc pod uwage, że dostaniemy niecałe 30% z proporcjionalnie nam przysługujących środków z Unii Europejskiej na lata 2007-2013 rozwój miasta zostanie bardzo poważnie upośledzony. Nie jestem pewien czy nasze miasto będzie miało cokolwiek do zaoferowania młodym ludziom, już teraz różnica standartu życia w stosunku do reszty Polski pod względem finansowym, kulturowym i rozrywkowym jest kolosalna. Mam tylko nadzieje, że nasze władze zareagują bardzo ostro w tej sprawie, gdzie tylko się da i być może uda się wywalczyć przysługujące nam środki bo bez tego miasto kompletnie zamrze.
We are only what we are...

krystyna

Zakładając, że skargi przyniosą jakiś efekt, to i tak wszystko przeniesie się w jakiś nieokreślony bliżej czas. Zawsze dalszy niż bliższy. Zresztą nigdy władzy suwalskiej nie zależało na przyśpieszeniu czegokolwiek. Zawsze z prezydentem na czele działała tak, jakby życie ludzkie nie miało końca. Mucha w smole wykonuje szybsze ruchy niż nasz ukochany prezydent. On ma zawsze na wszystko czas.

tajna

ja też w tej sprawie napiszę do Unii, będę informował na blogu jakie listy-odpowiedzi dostałem od komisarzy i od barosso
kulturalne suwałki

Wadim

tajny dostałeś odpowiedzi od barosso? ciekawe....

zapóźnienie Suwałkow... Krzysztofie M. może więcej szczegółów, ale na reprezentatywnym tle: miasta ok. 70 tys, mieszkańców, ściana wschodnia, powiedzmy takie założenia porównawcze...

krystyna

Tajna ma dostać, a nie dostał. Mała róznica:)

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć