Rozwoj Miasta Suwalki

Zaczęty przez eith, 14 Lis 2006, 05:15:20

« poprzedni - następny »
Do dołu

Grzesiek

Minęło  prawie 9 miesięcy od ostatniego wpisu. Które z Waszych marzeń zostało zrealizowane, jest w trakcie realizacji, ma realną szansę na realizację?

głos wielkopowierzchniowy

dajcie nam obiecane wielkie powierzchnie do chrena !!! gdzie są obiecane wielkie powierzchnie, już my was Gajewski rozliczymy z wielkich powierzchni...

ul

Oj, żeby faktycznie można było rozliczać, to inaczej miałyby się sprawy. Na dzień dzisiejszy niech rozliczy się tylko z kasy, którą za friko dawali inwestorzy za te powierzchnie. Za friko!.
To są miliony do rozliczeń!

Grzesiek

Za takie pieniądze można byłoby uporać się z azbestem w Suwałkach. 5-10mln, to za mało, ale resztę dołożyłaby Unia Europejska.
Wyobrażacie sobie jaki byłby pozytywny szum wokół tej sprawy?
Tytuły prasowe: Suwałki pierwsze w Polsce uporały się z pokryciami dachów z azbestu.
Wywiady telewizyjne.
Bez bankowych kredytów!!!!
Ciekawe jak takie działania suwalskich władz komentowałby poseł Zieliński:)?

ul

Nareszcie!!!!!!!!!!!
W Suwałakach zainwestuje General Motors. W obiad w restauracji.
Pierwsza część informacji za Radiem5.
Druga, ze źródeł dobrze poinformowanych

Tomasz

Zobaczymy jak to bedzie. Oby tylko zinwestował. Poki co trzeba sie zstanowic głeboko nad polityka inwestycyjna miasta

fred

Przestań,
wierzysz w te brednie stworzone na poczekaniu?
Krystian Sawicki

xxx1

Tomaszu,
żadnej polityki nie ma. Przynajmniej ja mam takie wrażenie.
Zaneta

Tomasz

Bo w tym miescie wszystko jest pozorne...
Ciągle słysze o nowych inicjatywach - i poki co to mało z tego wychodzi. Wszędzie tylko przedwyborcze bicie piany

xxx1

A te małe, to co takiego?
Samo gadanie?
Od samego gadania nie przybywa.
Zaneta

jeno

Zamierzenia władze mają duże. Niestety coraz trudniej o fundusze.
Ja dużo nie chcę.
Jeno przebudowa Reja, hipermarkety ze trzy, aquapark-może być jeden, sala koncertowa, więcej informacji z ratusza.
jeno

Wasyl

Wszystko wskazuje na to, że skończyły się 85% dopłaty. Obecnie poziom ten wyznaczono na 50%. Oznacza to, że z trzech inwestycji wypadną dwie.
Dlatego należy zastanowić się 10 razy zanim wrzucimy kartkę do urny.

Frank

Dzisiaj Gajuś to potwierdził. Nie jest wesoło.

Brzdączyński

co mają hipermarkety do dopłat unijnych?

z tego co się orientuję, to przynajmniej inwestorzy sami zainwestowaliby też co nieco w drogi obok takiego przybytku, nie to co pan Dojnikowski, który najpierw zablokuje, a potem kwacze, że inni zablokują...

Frank

Nic nie mają. Nikt o hipermarketach i dopłatach do nich nie pisze. Chodzi o inwestycje \"miejskie\".

Z tego co wiem, to zawsze duża kasiora wpada do miejskiej kasy za zezwolenie budowlane na hipermarket. Wystarczy poszukać w necie jak to jest w innych bardziej cywilizowanych miastach. Inne miasta mają po kilka super marketów, a my mamy za to Dojnikowskiego S.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć