Rozwoj Miasta Suwalki

Zaczęty przez eith, 14 Lis 2006, 05:15:20

« poprzedni - następny »
Do dołu

Kesil

Nawet w Olsztynie, przy braku prezydenta prą do przodu.

Krzysztof M.

http://www.wrotapodlasia.pl/pl/wiadomosci/podlaskie_urzedy/Lomza_chce_kupic_nowoczesne_autobusy.htm

W Suwałkach też jakiś czas temu poruszano ten temat niestety skończyło się na rozmowach. Stan Suwalskich autobusów jaki jest każdy dobrze by było jak by się w końcu udało coś z tym zrobić.
We are only what we are...

Krzysztof M.

wcieło mi wyraz wie w wypowiedzi proszę jakiegoś admina o poprawienie postu

Kesil

W Suwałkach 99.999999999% spraw kończy się na rozmowach. W tym wszystkim jest jakiś fenomen, że same rozmowy większosci mieszkańcom wystarczą. Ludzie podchodzą do tego tak jakby to się już ziściło.

Zgryz suwalski

Dziwny portal.
Zero, przynajniej ostatnio, przedruków informacji krytykujacych suwalskie władze.
Liczy ktoś z zarządzających portalem na chatę od wodza jedynego nieomylnego?

Krzysztof M.

Sytuacja jest tak krytyczna, że chyba już wszystkim się znudziło krytykować... może jakieś plusy dla odmiany ??? ??

Zgryz suwalski

Wielkim plusem jest to, że już tylko może być lepiej.
A czy będzie? Wtrzymajmy jeszcze dzielnie te dwa lata rządów naszego idola sprzed dwóch lat.

Fikou

ja że nie ufam żadnej władzy, to nie mam problemów z wgłębianiem się w jej niedorozwój :) ludzie to tylko ludzie, człowiek jest zbyt maleńki aby ogarnąć cały ten majdan czy to Suwałki, czy Warszawa, czy nawet Cała polska... demokracja jest nieuprzejma i bardzo niesprawiedliwa, ciągle oszukuje i kręci, taka już jest... szuka usprawiedliwień... przyszedł mi wczoraj podczas rozgrywki nocnej w badmintona pomysł taki, że komunizm w tym był bardziej fair, że przez swoją nachalność nie potrafił wyprodukować takiej liczby pozorów jaką może demokracja

jan

Podobno ma być galeria handlowa i multikino przy Szpitalnej 60, w budynkach po likwidowanym szpitalu.

Zgryz suwalski

tjwp16

aby nie było gorzej
tjwp16

tjwp16

podoba mi się to, że jest czysto w suwałkach
tjwp16

Zgryz suwalski

Za Współczesną

[cytat]Suwałki > Jest zgoda na budowę, ale nie ma pieniędzy
Plac Piłsudskiego będzie wybrukowany w drugim etapie porządkowania centrum – postanowiły suwalskie władze. W przyszłym tygodniu ma być już pozwolenie na budowę. Ale jest też problem. Nie wiadomo, czy znajdą się pieniądze na inwestycję.[/cytat]

Wadim

cieszę się, że wątek kolegi eitha (gdzież on zaginął) jest wiecznie żywy...

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć