Kto co zrobił?? Kto co robi dla miasta??Dla nas??

Zaczęty przez Optymista, 24 Lis 2006, 06:44:14

« poprzedni - następny »

misia328

Nie wiesz? to przeczytaj wywiad z niejakim panem Zielińskim.
 Dowiesz się,że dla miasta robi tylko on.Co robi,nie wiem,ale skoro twierdzi,ze robi to trzeba mu wierzyć.Jest przecież PIS-owcem.
misia

clod

Zieliński stoi nad muszlą klozetową i mówi:
"Zrobiłem wiele, ale jeszcze wiele mam do zrobienia..."

Ps.
Podobno na poczcie znaleziono list takiej treści:

Panie Boże, ten rok zabrał mi mojego ulubionego piosenkarza Michaela Jacksona, oraz ulubionego aktora Patricka Swayze, czy wspominałem Ci już, że mój ulubiony polityk to Jarosław Zieliński.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Nie fan

Z pewnością zrobił Zielinski więcej niż lewicowy prezydent. Gdyby nie Zieliński, to zero byłoby dotacji unijnych. A prezydent? Przestał przeszkadzać w tworzeniu prywatnych inwestycji w miescie. To zasługa? A może kieruje się prywatnym interesem na przyszłość? Coś za długo wszystko blokował. I raptem przed odejściem na emeryturę odwilż.

Anzelm

Nie fanie, czy możesz mi wymienić, jakie unijne pieniądze i na co konkretnie w Suwałkach ściągnął poseł Zieliński i jego ludzie? Bo ja, mimo umiarkowanej sympatii dla prezydenta Gajewskiego, mogę wymienić kilka konkretnych projektów powstałych w Ratuszu.

Rubik

Jarek wiele zrobił ale w małym sabotażu projektów ratusza. Jest troszkę bliżej koryta i blokuje co może.

Fikou

[cytat]
Jarek wiele zrobił ale w małym sabotażu projektów ratusza. Jest troszkę bliżej koryta i blokuje co może.
[cytat]
czyli że uprawia model wielkiej polityki sejmowej na gruncie miejskim, tak?, to plaga!!!

zima

koniec roku zbliża się - można wrócić do tematu. Może B. Topolski - Blues Festival

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć