Bałtyk a Plaza

Zaczęty przez Winston Wolf, 03 Lis 2006, 16:20:42

« poprzedni - następny »

Winston Wolf

I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

Lissu

bedzie nowe kino?? w suwałkach

vanillacat

Wolf na moj post nie odpisali o WTC a mogliby ale teraz sie postarali o dobry repertuar, Plaza jak bedzie miała konkurencyjne ceny biletów i lepsze warunki to ludzie będą tam chodzić.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Winston Wolf

Lissu zajrzyj tu:
http://suwalki.info/news.php?id=2107
Vanilla - o lepsze warunki niż w Bałtyku to chyba nie trudno  :D

Winston Wolf

Mam pytanko do admina: po jaką cholerę jest oddzielne forum dla kina Bałtyk? Nikt z kina się tym nie interesuje, nie zagląda. A nawet jeśli zagląda to nie raczy odpowiedzieć na pytania. Forum Labiryntu to rozumiem, Norbi się tam cały czas udziela i kto chce ma informacje z pierwszej ręki. A tutaj? Bez sensu.

ania

SUB

A pewnie ze PLAZA, moze wygodnie siedziska beda mieli :P
"Per aspera ad astra..."

Lissu

:D Winsston mądrze mówi polać mu!! ;)

Siwy

facet

Bałtyk robi remoncik, wymieniają fotele (tak jest napisane na drzwiach kina).

Czekam z niecierpliwością.

aniol

nie wiem czy ludzie tak to plaze beda wybierac...na codzien mieszkam w miescie gdzie jest multikino i małe kino typu bałtyk i jakos dziwnie ludzie wolą te małe kino....nizsze ceny i milsza atmosfera...dla mnie siedzenia w kinach sa wszedzie nie wygodne...
sylwia mor

Lissu

Będzie tam Dyskoteka  :@ ciekawe jaka :)

Janusz

Kino Bałtyk ma swoją duszę.

Gabi

A ja bylam na otwarciu Centrum Plaza w Poznaniu,a identyczne ma powstac u nas i szczerze to juz nie moge sie doczekac,jak pomysle o tym co tam bylo.Klasa swiatowa,na prawde (no nie porownujac tu mega centra  :P ). I cos tak czuje,ze wiekszosc tylko narzeka narazie,a sama i tak tam bedzie chodzic.
Pozdrawiam ;)
to ja

Sło(w)ik

Plaza powstanie dopiero pod koniec 2009, więc jeszcze trochę \"Bałtyk\" będzie bezkonkurencyjny w naszym mieście. :) Lepszy rydz, niż nic.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć