TESCO

Zaczęty przez yes_yes, 17 Paź 2006, 15:31:17

« poprzedni - następny »
Do dołu

yes_yes

Czy ktoś słyszał że w Suwałkach ma powstać TESCO?? Gdzie ma się znajdować?? Ponoć już mają coś na oku...

bckq

Slyszałem, że ma być na skrzyzowaniu przy Firscie. Tam gdzie kiedyś miala byc szkola. Prawda to?  :>

okolica

jakim skrzyżowaniu??

taaa a real tez miał być i inne takie bajery
pozostaje nam biedronka!

Ofiara cenzury

Kituś bajduś.Takie sklepy są wielkości białostockiego Auchan.Nie ma miejsca na Tesco w centrum Suwałk.Do tego potrzebne sa jeszcze  duże parkingi.

O...N...A

No jakoś sobie tego nie wyobrażam, ale też słyszałam o tym. I to nawet z dobrze poinformowanych źródeł ;) Pożyjemy zobaczymy...

gtex

Jakich żródeł ONA? Głupoty gadasz - każdy wie, że starą szkołę na rogu Waryńskiego-Noniewicza kupił bYznesman z Piątnicy na powstanie centrum handlowego (albo lepiej centerko handlowe typu Wigry lub Alfa), ale na pewno nie na miarę Tesco - Ofiara Cenzury dobrze mówi, że gabarytowo nie wpasuje się w topografię tego miejsca...Houk :)

paula

I tu się mylicie co do gabarytów. Widziałam w Zakopanem TESCO wielkości naszego Sajdu :-)

Izabela

Ja też słyszałam, że ma powstac TESCO. Ale pewnie to tylko bajki, bo gdzie niby miało ono powstac?! Przecież w ccentrum nie ma miejsca!!!

Winston Wolf

Są małe i duże Tesco także z tymi gabarytami to dajcie spokój.
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

chuda

Ale ono wcale nie musi byc w centrum, a ja slyszlam ze TESCO mialo byc ale w Suwalkach jest za malo mieszkancow i za malo turystow zeby powstalo cos takiego
magdalena pajewska

lena

Bardzo mozliwe, że powstanie. W Jeleniej Górze tez jest a to miasto jest chyba mniejsze od Suwałk :) trzymam kciuki, bo te suwalskie centra handlowe to pożal się boże...
Lena

nerooon

tesko wiem z dobrego zrodla ze bedzie na ul Kosciuszki kolo chaty tam juz zaczynaja powoli szykowac grunty[MIEDZY CHATA A STARYM SZPITALIKIEM] tam jest takie puste pole Gajewski narazie nic nie mowi bo chce wybory wygrac hehehe po wyborach zobaczycie bo wiadomo ... jakas ilosc osob chce zeby powstal taki sklep a nie ktorzy nie zgadzaja sie na to .. PO WYBORACH ZOBACZYCIE :)  :)  :)
nerooon

chuda

magdalena pajewska

S-ki

A skąd masz te informacje,że właśnie ma tam być tesko, bo to już było wiadome ,że na tym właśnie placu powstanie wielkopowieszchniowy sklep.

px

w normalnych miastach hipermarkety typu tesco buduje sie na obrzezach. ale suwalki nie sa normalnym miastem..

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć