koncerty

Zaczęty przez kermitka, 05 Wrz 2006, 18:07:52

« poprzedni - następny »
Do dołu

kermitka

który z koncetów podczas tegorocznych wakacji podobał Wam sie najbardziej ???

Kermitka

mccuv

a to był jakiś koncert w suwałkach? kilkakrotnie było wesołe miasteczko, ostatnio chyba w sobote, a koncerty- pierwsze słysze
Newcastle Utd.

kw84

mi najbardziej podobaly sie koncertu DODY w suwalkach i augustowie
wasil

luki

Mi się oczywiście podobał koncert zorganizowany przez Radio Białystok. To było chyba największe wydarzenie kulturalne tego lata - było to widać po ilości ludziów na koncercie. Jestem skromnym chłopakiem z Podlasia dlatego nie napisze, że do tak dużego zainteresowania koncertem przyczynił się patronat medialny portalu suwalki.info nad tym koncertem:D

hmmm..

patronat medialny - jak to dumnie brzmi:]

PannaNikt

luki, wybacz, że się czepiam, ale sprostuję - Suwałki to Suwalszczyzna, a nie Podlasie. Podlasie jest bardziej na południe, bliżej Białegostoku. I jest to region będący częścią województwa podlaskiego, a nie inna nazwa naszego województwa. Tyle, nie ględzę już :P

Winston Wolf

Nawet Bialystok nie jest na Podlasiu, tylko na pólnoc od niego. Takze strzez sie, Luki! ;)
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

Adik

jaa :D

hmmm..

Brawo pnnaNikt też tak zawsze wszystkim powtarzam! Suwałki z Podlasiem mają niewiele wspólnego. Poza tym żądamy dostępu do morza i autonomii Suwalskiej!!

luki

ok ok jestem skromnym chłopakiem z Suwalszczyzny....zadowoleni?:) hmmm troche racji masz ale nie bądźmy zachłanni:D póki co wystarczy jak staniemy się stolicą województwa SUWALSKIEGO:)

kw84

twierdzre, ze dobrze, ze poruszyliscie ten temat, twez nie lubie jak ktos na suwalki mowi "podlasie" :@ !!!!!! wojewodztwo powinno byc podlasko-suwalskie!!!!!
wasil

kot w butach

Koncert Voo Voo! Wpsniałe myzyczne wydrzenie i te ... 20 tysięcy suwalczan ;)

kot w butach

nie tak miało być, choc wyszło ciekawie! Wspaniałe muzyczne wydarzenie i te ... 30 tysięcy suwalczan ;)

anetus

anetus

Winston Wolf

Kurde o czym my tu gadamy? Tematem watku sa przeciez koncety a nie koncerty  :lol:
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć