Nawiedzony blok, heh duch w bloku

Zaczęty przez dzikus, 19 Sie 2006, 18:56:00

« poprzedni - następny »
Do dołu

dzikus

Nie wiem czy wam się zdarzyło słyszeć w nocy (w bloku) coś czego w zasadzie nie da się racjonalnie wytłumaczyć.
Otórz dzień w dzień (przeważnie około północy) w jednym z bloków, przy ulicy Kowalskiego, w jednej z klatek co dzień coś stuka. Żaden z sąsiadów nie potrafi tego wyjaśnić, z tgo też powodu nawet sąsiedzi z ostatniego piętra się wyprowadzili. Maciej trojanowski z TVN-u z programu "nie dowiary" sądzi że jest to nie jaki "Poltergeist" . Sam sprawdzałem to zjawisko i moim zdaniem nie możliwe jest to aby ktoś stukał. Co o tym sądzicie? Piszcie ! :P
DziKuS

luki

Jestem realistą i nie wierze w duchy, zjawy, wiedźmy itp. Zawsze jest jakieś racjonalne wytłumaczenie. Tutaj mamy zapewne doczynienia z sąsiadem żartownisiem lub też kowalem własnego losu:D znając życie poprostu blok pęka:)

PS. dzikus odezwij się do mnie na gg 2639455 lub tez meila sznel@suwalki.info pogadamy:)

dzikus

Tak, napewno pęka co dzień regularnie te same stuki i każdy sąsiad zastanawia się co to jest. Przyjdź i sie przekonaj, blok pęka, heh dobre!
DziKuS

wasil

lepiej napisz ktoru to numer bloku, to wpadne sprawdzic:)

dzikus

Tak sobie pomyślałem, ze po tych ostatnich wstrząsach tektonicznych, faktycznie blok może na pewnie sposób "pracować" ale wydaje mi się że to nie to, nie było by to tego rodzaju stukanie i nie o takiej częstotliwości :|
DziKuS

wasil

ale czemu nie napiszesz ktory to blok????

dzikus

DziKuS

Magnolia

albo szczury sobie ganiają... zdolne bestie wszędzie wlazą i pójdą po każdej ścianie...

kierman

Szczury raczej by nie stukały :P
Necko/ S-ki & Augustów

luki

Może jakieś małżeństwo dzień w dzień o tej samej godzinie...i wiecie łóżko stuka:D wstydza się przyznać to nic nie mówią:D

eith

Ktos sie powiesil albo zostal zamordowany i najzwyczajniej w swiecie teraz sobie puka, ot wielka rzecz :D
 Nie ogladaliscie Dark Water np.? To taki Suwalski Dark Water albo Ring, trzeba rozwiazac  tajemnice  i tyle 8) moze film nakrecimy ajk wpadne do Suwalk hehe
 Judge Me

amstrong

Moze sprawdzcie skad mniej wiecej dochodza odglosy. a od kiedy to sie zaczelo? Moze ktos sobie jaja zrobil, teraz mozna kupic sobie plyty z nagraniami roznych odglosow, np wyjezdzamy z domu ustawiamy wieze zeby o 6.00 sie wlanczala(akurat konczy sie cisza nocna) i z plytki puszczala odglosy np. jak wiercimy :) albo stukamy itp. sprawdzcie to, innego wyjscia nie ma.

pozdro
amstrong

luki

Proponuje komisyjnie wybrać się do tego bloku i wyjaśnić ta tajemnicę:)

PS. dzikus jak znów zacznie stukać puść to http://www.smog.pl/wideo/1728/ghost_busters/  moze sie wystraszy i ucieknie:D:D

dzikus

Heh, dobre. Wczoraj w nocy też stukało! Nie było sasiada z ostatniego piętra, a to właśnie jego podejrzewałem o te stukanie :| Chyba wezwę "Ghost Busters" :D
DziKuS

Winston Wolf

Who you gonna call?  :lol:
stare dobre czasy
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć