Nawiedzony blok, heh duch w bloku

Zaczęty przez dzikus, 19 Sie 2006, 18:56:00

« poprzedni - następny »
Do dołu

kierman

Necko/ S-ki & Augustów

Emka13

Mieszkam w tym samym bloku co DzikuS i także słysze te dziwne stukanie.Nie wiem czy da sie to jakos wyjaśnic .. ja osobiscie nie bardzo wierze w duchy ale chyab nei da sie tego inaczej wytłumaczyc.
Pozdro
...::Emka::...

muniok17

to nie takie śmieszne ja ostatnio tez widzialem ducha;/ i nie bylo to miłe przezycie:( równiez na kowalskiego tylko że 12:(:(:( bylo to z nocy z 21 na 22 lipca:(:(

dzikus

U nas w bloku chyba jeszcze nikt ducha nie widział, ale stukanie jest dobijające i napewno nie dzieje się to za sprawą dowcipnisia..;-]
DziKuS

Emka13

No to nie jest napewno rzaden dowcipniś.... ja to słysze co nocy i mam juz tego dosć...:(  kto wie jak go z tego bloku wypędzić:P??

pawel

Mieszkam w 21 i nic nie słysze.
Zabójstwa żadnego w naszym bloku nie było ...
No, ale cyrk jest i ludzie sie bawią ...

Winston Wolf

Raz wypilem 0,7 l i tez zobaczylem ducha  :lol:
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

Sairam

Ciekaw jestem tego dzwieku, ktory ma zostac wkrotce opublikowany...

Winsten Wolf, Tja...  Mr Max w duzych ilosciach szkodzi zdrowi. Powinni doczepiac do niego podobna informacje, jak na fajkach :)

Emka13

Pawel a w której klatce ty mieszkasz???
Nie nie te zabójstwo to było w naszym bloku tylko dawno temu najprawdopodobniej ty tu jeszcze nie mieszkałeś

vanillacat

No to trzeba wynająć a)wrozke b)egorcyste c)wiedzmina.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Kartacz

lol ludzie ogarnijcie sie! Wiadomo jak to jest ze starymi blokami, zawsze coś będzie stukać i trzeszczeć. Coś w rurach na bank wali.

łukasz

Około północy?
To pewnie ktoś sobie nielegalnie Neostradę podzielił poza lokal i teraz mu się codziennie serwer restartuje razem z centralą TP S.A... Pewnie to jakiś 486DX i głowica w dysku tak stuka. :]
Pozdrawiam
Łukasz
matko jak tu zimno :/

pawel

Emka ja mieszkałem w tym bloku dlużej niż Ty żyjesz  :lol:

dzikus

It's strange!! niewiem co już o tym myśleć stuka i stuka to tak jakby ktoś na złość to robiłl :P
DziKuS

hmmm..

Al to smieszne cos stuka to ludzie od razu o duchahc mówią. A próbowaliście znaleźć źródło tego dźwięku? Może poważnie ktoś się bawi w duchy albo cos po nocy kombinuje albo jakis zwierze nocne (nietoperz czy coś) ale bym pozostał przy czynniku ludzkim raczej. A najśmieszniejsze jest to iz jak tylko ktos cos o duchach wspomni to od razu okazuje się że było jakies morderstwo tylko nie udokumentowane i zapomniane ale raptem ktos sobie przypomniał alebo jakies obozy jenieckie czy coś. Skoro to duch z obozu to czemu akurat teraz zaczął straszyc? Może protestuje przeciw obwodnicy albo ministrowi edukacji;) konkrety proszę, konkrety jakie zabójstwo było kto kogo za co dlaczego i jaki związek miała z tym platforma obywatelska?

NO cyba że to Onan Barbarzyńca to by wiele wyjasniało! On jest podejarzany ostraszenie w wielu blokach na terenie całego kraju.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć