...::: Co się wam nie podoba w Suwałkach?:::...

Zaczęty przez IgwaPigwa13, 24 Lip 2006, 16:47:29

« poprzedni - następny »
Do dołu

IgwaPigwa13

Co wam się nie podoba w Suwałkkach? Powinniście powiedzieć co Wam dokucza , co wam nie pasuje i co chcielibyście odnowić ... i co chcielibyście aby było w naszym mieście ... moze wkońcu ktoś coś z tym zrobi !! Czekam na komentarze...
...:::Igwa Pigwa:::...

zaroowka

Co mi się nie podoba?

Półmózga młódź na ulicach, dresiarze, ludzie naładowani agresją, zachowanie znakomitej większości gimnazjalistów - niestety, nikt nie ma takiej władzy i mocy aby coś z tym zrobić.

To oczywiście tylko część tego co mi się nie podoba - dużo by pisać.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

pioswa

Zaroowek ale to co wymieniłeś to akurat jest powszechne w całym kraju:P niestety to nie jest tak że tylko w Suwałkach tak jest.
Ale żeby nie było odstępstw od tematu to napiszę co mi się nie podoba.
A nie podobają mi się Tiry na suwalskich drogach (niech w końcu zrobią obwodnicę, nawet jeśli miała by iść przez węgierski park narodowy!), nie podoba mi się zegar milenijny, paw z kwiatów na utracie, ulica przytorowa, pożałowania godne graffiti[???] wszędzie (ale to chyba tez jest w całym kraju), brak połączenia kolejowego z Gdańskiem, niedobra pizza w rozmarino, prezydent miasta, Janus(chyba tak on ma na nazwisko) z TVS, 80% repertuaru radia 5. Ufff... i to chyba mniej więcej będzie tyle.
Rajders on dy storm.
Tam ta dam dam dam

pioswa

tzn wigierski (fuckin Word mi automatycznie zmienił)
Rajders on dy storm.
Tam ta dam dam dam

wasil

pisownia, jest kolejowe polaczenie z gdanskiem!!!!!! a nawet z gdynia!!!!! sprawdz sobie rozklad PKP

mwg84mm

Nie wierzyłem, sprawdziłem. Rzeczywiście, słowo ciałem się stało... No gratulacje. Szkoda że tylko w sezonie letnim, bo prawdziwe jeżdzenie jest w okresie przed i poświątecznym. Może ktoś kiedyś wpadnie na pomysł do głowy i puści również wtedy.
No ale dobre i to, cieszmy sie i z tego. Oczywiście czas podróży Ełk-Suwałki czyli 1.5h został zachowany:)

marek

mi sie nie podoba to ze ludzie chodza sciezkami rowerowymi poieram rozbudowe sciezek rowerowych ale uwazam ze wykladanie ich kostka jest troche pracochlonne i kosztowne szczególnie po za miastem (chodzi mi o sciezke do krzywego ) moze lepiej by bylo pokrywac nawierzchnie asfaltem  czy czyms takim bylo by taniej i szybciej(ale to poza miasterm) w miescie niech bedą z kostki

pioswa

Hehehe nie pisowania tylko pioswa:) a no ok. to połączenie jest (wierzę wam na słowo, bo nie chce mi się sprawdzać) ale to i tak denerwuje mnie że nie ma poza sezonem bezpośredniego połączenia kolejowego z Gdańskiem.
PS kiedyś w wyszukiwarce połączeń PKP jak chciałem jechać z Suwałk do Gdańska to pokazywał mi połączenie z przesiadką w Warszawie:P
Rajders on dy storm.
Tam ta dam dam dam

wasil

sorki za pomykle pioswa, tak to oprawda te polaczenie jest w okresie letnim, ale jak sie sprawdzi to bedzie przez caly rok!!!!!!

a tak na marginesie to co mi sie nie podoba w miescie to to co nap[isal marek, ze ludzie chodza scieszkami dla rowerow, a jak zwroci sie im uwage to slyszy sie takie komentarze: "nie dyskutuj smarkaczu..." itd,

wasil

nastepna rzecz ktora mnie smuci to to, ze sluzby ktore dbaja o pozadek w miescie (policja, straz miejska), scigaja nas za to, ze jedzimy rowerami po ulicach, chodnikach, pasach, a kiedys straz miejska zwrocila uwage nam, ze jezdzimy pod arkadia i wmawiali nam, ze to jest deptak i ze tam jezdzic nie wolno!!!!!! tak jak po innych chodnikach!!!! a najgorsze jest to, ze gdy  straz miejska organizuje np "dzien bez samochodu", to wtedy laskawie prosza nas rowerzystow, zeby poskakac na rowerkach, bo chca zorganizowac pokazy!!!!! paranoja normalnie!!!

Zenek

A mi się nie podoba radio5 ! jest tylko jedna rozgłośnia w Suwałkach i robią co chcą żeby były dwie była by konkurencja to może by nie gadali swoich przeżyć na antenie które  chyba mało kogo interesują. W czwartek gdy gra Disco polo to Ci prowadzący sobie gadają o głupotach i się śmieją lepiej by mniej gadali a więcej muzyki puszczali dlatego ich nie słucham bo gadają głupoty. Pyzatym na stronie są adresy e-mail ale jak napisałem na wszystkie do nich to nawet nie odpowiedzieli pany wielkie
Zenith to ja

Zenek

Zapomniałem jeszcze nie podoba mi się ze nie można nigdzie się zapisać żeby trenować boks jak ta była gala boksu czy cos co miał być ten diablo to mówili w radiu  czy gdzieś ze będzie klub boksu czy cos to jest śmieszne nigdy nie była chyba a przyjechał diablo już chcą otwierać heh są kluby karateków i tych innych zapaleńców co nogami kręcą ale żeby się zapisać na boks to nie ma gdzie:/ Przyjedzie może jakiś piłkarz  do suwach to wybuja może stadion ? albo skocznie jak Adam Małysz przyjedzie
Zenith to ja

olavES

drogi zenku :)

przykro mi niezmiernie ale nie otrzymałem od ciebie żadnego maila na który mógłbym (lub nie) odpisać... :( (zapewniam cię jednak, że zrobiłbym to z sadystycznie dziką rozkoszą... ;) ) audycja jest generalnie taka jak muzyka w niej serwowana (czyli "lużna" ;) ) nie wiedziałem jednak, że trafiłem oto na prawdziwego konesera "agro-dance'u" więc mogę zapewnić ze swej strony, że wspólnie z simonem dołożymy starań aby texty były od dziś inteligentne i wogóle "na poziomie" a muzy żeby było naprawdę do oporu... i to granej tak, żeby i nagrać jeszcze można było ;) ...w sumie czego się nie robi dla słuchacza o wyrafinowanym "smaku" ;)

z agro dance'owym pozdro:

thomas s. (jeden z dwóch
                                                             "Panów Wielkich")
man kann nicht alles koennen, aber alles versuchen... :)

Rozma

Dużo jest minusów,ale są i plusy :-)Wracając do tematu zenka na temat radia 5 to dla mnie brakuje tam muzyki w stylu r'n'b,soul ,hiphop zagraniczny.Stanowczo za dużo techno i disco polo ale to nie zależy odemnie :-)
Rozma

amstrong

mi nie podoba sie w suwalkach to ze malo ludzi cos robi a duzo gada ze to zrobilo, przypisuja sobie czyjes zaslugi, do roboty lenie, bierzcie przyklad z prezydenta Gajewskiego, bo on zajebiscie duzo zrobil

oby tak dalej

pozdro
amstrong

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć