...::: Co się wam nie podoba w Suwałkach?:::...

Zaczęty przez IgwaPigwa13, 24 Lip 2006, 16:47:29

« poprzedni - następny »
Do dołu

Zenek

Rozma za duzo disco polo? o ile mi wiadomo to Disco polo jest puszczane raz w tygodniu i  to na niecałe 2 godziny? czy to jest duzo???????? bo jak dlamnie to zamało. . . a techno to czesciej tam gra
Zenith to ja

darius

Dziś najbardziej nie pododoba mi się zachowanie właścicieli psów.Grzecznie pytam czy nie mógłby pan(właściciel psa)zabrać zwierzaka w inne miejsce niż trawnik pod moimi oknami i niech psina załatwi swoje sprawy w miejscu bardziej do tego nadającym się.Rozłożył ręce bezradnie i mówi żeby to wytłumaczył dla psa ,bo on na to nic nie poradzi.Puściły mi nerwy i skończyło się na wymianie zdań.
Zwierzak mądrzejszy od "pana",bo nie narobił mu w chałupie ,ale ten gość to chyba jak mu się zachce a pies go nie wprowadzi do wc to narobi na środku chałupy.
Szkoda ,że nikt nie prowadzi akcji edukacyjnej w tych sprawach,brak jest koszy na zwierzęce odchody w miejscach gdzie ludzie chodzą ze swoimi pupilami na spacery itp.
Następny przegląd psich kup już na wiosnę.
dariusz

Winston Wolf

oj darius uwazaj bo zaraz tajna cie pojedzie...:P
a ten watek juz istnieje: http://suwalki.info/forum.php?page=1&cmd=show&id=8042&category=9
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

froggy

dobre sobie :), co mi sie nie podoba w Suwałkach? Wszysto. Odludzie, długa zima, kiepska komunikacja z innymi miastami. Nie ma gdzie pójsc sie pobawic, a jak juz coś otworza to ceny sa tak wygórowane, że nawet w najbardziej imprezowych miastach Polski nigdzie nie płąci sie tyle za wstep ( mam tu na myśli Swiss bar). W Cowboyu natomiast Pani Barmanka tak biegle wlada łacina, ze brak  słow, byłam na wielu inprezach i jeszcze nigdy nie widizałm takich scen jak tam. W ogóle z imprezami to masakra, muycznie tez, w kólko jeden rodzaj muzyki. Nie podba mi sie tez niezbyt miła obsługa w sklepach, nie ma tu dobrej pizzy, a w Rozmarino sa takie ceny jakby to byął co najmniej Warszawa lub Kraków. nie chodiz o to ze nie mam pieniedzy, tylko ze w innych miejscach w polsce za takie ceny dostaje sie coś bardziej extra. I jescze to kino, które jest zapóxnione, a nawet jak juz gra jakis film to połowa seansów odwołana, bo ludzie nie pzrychodza. Kulturalnie, ekonomicznie i mentalnie to miasto jets w porównnaiu z całą Polską bardzo zapóxnione i to sie naprawde czuje. Pochodze z miasta troche mniejszego w centrum Polski i gdyby porównac je z Suwałkami to niebo i ziemia. zycie toczy sie tam zupełnie inaczej, lepiej, szybciej. I jeszcze ta cudowana kregielnia, która z normalna kręgielnią nie ma nic wspólnego, po prostu tragedia. Wszytsko dałoby sie jeszcze prezyzc gdyby w poblizu byłao jakies większe miasto, ale do Białego nei ejst tak blisko, trudno tam co weekend jeździc do kina, imprezy i po zakupy. I na koniec jeszcze dodam, ze trudno mi było uwierzyc w to ze w Polsce jeszcze słuchają disco polo, i ze młodiz ludzie bawia sie pzry tym n aimprezach, bo w pozostałej cześci kraju to na weselach juz nawet nie grają disco polo. Mieszkałam do tej pory w wielu miastach, ale żadne nie było tak pzrytłaczające....
froggy

Winston Wolf

Skoro wszystko jest tak do dupy i tak przytlaczajace to po jaka cholere tu siedzisz? Wracaj do "troche mniejszego miasta w centrum Polski" i bedziesz miec spokoj. Adieu.
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

froggy

no widzisz to nie ejst takie proste,musze tu na razie tkwic ze wzgledu na bliską mi osobe, ale mam nadzieje ze za rok bede juz gzdie indziej i z pzryjemnoscią powiem temu miastu adieu...
froggy

Zekocoster

ja to coraz bardziej docieniam moja mala wies suwalki a to dzieki temu,ze wyjechalem na jakis okres stad i moge powiedziec  z radoscia ze jutro wracam do domciu :D
paczaczasz.

nata

:) a mi sie wszytsko w suwalkach podoba:) no... prawie.... uwielbiam cisze, spokoj, kiedy tu przyjezdzam, czyste powietrze, brak korkow, zycie toczy sie tu jakos wolniej, ludzie jacys spokojniejsi, tak fajnie zaciagaja..., masa zeileni dookola

pioswa

Dziś zauważyłem nowa rzecz jaka mi się u nas nie podoba. Mianowicie NIE AKTUALNE ROZKŁADY JAZDY AUTOBUSÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ!! Nie wiem czy jest to powszechne na wszystkich przystankach, ale na przystanku na Pułaskiego (pierwszym na prawo od Kościuszki) wisi rozkład ważny DO 24 czerwca!
Rajders on dy storm.
Tam ta dam dam dam

olavES

kolego "z trochę większego miasta w centrum polski"... a propo's disco polo ;) mówisz, że w centralnej polsce już nikt nie bawi się przy disco polo? :D :D :D to w takim razie po co te wszystkie "kapele exportowe" GREEN STAR  (boys, weekend itp) jeżdżą ciągle do was na koncerty??? (u nas prawie nie grają...) i  z tego co wiem to w każdym miejscu gdzie się pojawią jest full ludzi... (rozumiem, że to pewnie "turyści" z suwałk... ;) ) :D :D :D
man kann nicht alles koennen, aber alles versuchen... :)

heniek

froggy a Warszawie nie gra w klubach disco polo? to poczytaj sobie winternecie bo ja naprzykład czytałem na stornie dj z warszawy ktory gra disco polo i tam przychodzi duzo ludzi a jak pieniadze masz to kup sobie dobry samochod i do białego zajedziesz raz dwa apatrze ci nic sie nie podoba nie chce mi sie pisac nawet dalej . . .

IgwaPigwa13

fakt faktem:) mi też to nie odpowiada ze są nieaktualne rozkłady jazdy...shok:)
...:::Igwa Pigwa:::...

eith

...a mi sie nie podoba wlasnie to co wczesniej zrobiliscie - mianowicie -froggy- pojechala calkiem zreszta slusznie po kilku aspektach szarej rzeczywistosci suwalskiej a wy na nia naskoczyliscie, tylko poglebiajac i utwierdzajac ja w przekonaniu.
 Froggy - jest kilka zalet, spacer do lasu (o ile nie napotkasz zombie-dresiarzy hehe) np jest zarombista sprawa na ktora ja nie mieszkajac juz w S-kach nie moge sobie pozwolic...
 Jeziorka w okolicy, kilku bardzo ciekawych i milych ludzi tez sie znajdzie, tylko trzeba sie troche zrelaksowac i dzielic sie pozytywem a nie czyms odwrotnym. Ja nie dalem rady, ale wiem ze mozna tak wytrzymac :) nawet bywa naprawde milo. Pozdro dla Suwalczan! Ja strasznie tesknie i milo wspominam nasze miasto.
 Judge Me

tajnapolska

nie wiem po co poruszać temat psów, wszędzie ludzie mają psy a psy załatwiają się na dworze, a nie w domach, chyba to jest jasne,
mi się nie podoba stagnacja, zapóźnienie i tak dalej, to co widzą również inni, ale widzę również pozytywne strony przyrodnicze spokojnych, nie zakorkowanych stron naszego miasta, w każdym razie powstaje na oczach empik i jak kogoś będzie stać, to będzie miał duży wybór prasy i książek, na miejscu tez będzie można przejrzeć książki i prase, ale takie czytanie jest z reguły niewygodne i tak dalej, ale jak kogoś nie będzie stać, to przynajmniej luknie troche, przejrzy, to jest pozytyw, niedługo powstanie kolejny kompleks handlowy s uwałki plaza i do szczęścia będzie brakować tylko hipermarketu z prawdziwego zdarzenia i może jeszcze pizza hat i multikino, może teatr. A tak więcej to nie trzeba, bo zrobi się tłoczno, zaczną się zjeżdżać ludzie, turyści i tak dalej, za dużo tego dobrego będzie w nadmiarze i ludzie zaczną więcej zarabiać, jeździć droggimi samochodami, się chwalić, szpanować i tak dalej, czy nie lepiej wyjechac gdzieś za granicę? pozwiedzać, nabyć doświadczenia w pracy, no nie?

dante

wiesz tajna, generalnie to mi się jednak podobasz. tylko nie potrafię zgadnąc,  czy ty sie wygłupiasz, czy faktycznie piszesz co myślisz.
no nic mądrego mi nie przychodzi do głowy...

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć