usunięcie zęba

Zaczęty przez Andrzej131, 07 Sty 2020, 14:23:01

« poprzedni - następny »

Andrzej131

Kogo Państwo polecicie w Suwałkach.

Pan Paweł

Garniewska-Urban w przychodni przy ul. Putry. Prywatnie to Molenda lub Klinika DentalNovum.

odp

W sierpniu czy we wrześniu tego roku Garniewska-Urban nawet prywatnie z bolącym zębem chciała ode mnie skierowania od innego stomatologa i jeszce żebym jej powypełniał papierki z pytaniami typu jaki nosze rozmiar  buta.

Molenda stary prywatnie praktycznie od ręki i bez pie@#$%^& się w jakieś papiery był gotowy wyrwać i zrobił to całkowicie bezboleśnie,więc polecam

szymek29

Pan Miłkowski wyrywał mi ósemkę pełna perfekcja  

deff

do @odp
" bez pie@#$%^& się w jakieś papiery"

Z całym szacunkiem, ale wyrwanie zęba to wbrew pozorom wcale nie jest pitu pitu, tylko całkiem poważna ingerencja w organizm. Powikłania jakie mogą wystąpić w wyniku źle przeprowadzonego zabiegu (z powodu braku informacji z tych "papierów") bywają naprawdę różne - z przewlekłymi krwotokami na czele. Jeśli jakiś lekarz rwie "od ręki" bez spojrzenia w RTG, bez wcześniejszego wywiadu, "na już", to raczej nie świaczy na jego korzyść. Ale to moje przemyślenia.

odp

do @delff mi kiedyś 3 razy usuwał zęby chirurg stomatologiczny o nazwisku Łabudź i nigdy nie zadawał żadnych pytań prócz "który ząb dokucza?" i po za tym,że cholernie bolało usunął fachowo bo jakoś przeżyłem następne kilkanascie lat bez żadnych powikłań a nawet w miejsce wyrwanych 6-tki i 7-mki wyrosła mi 8-semka która bardzo dobrze mi służy

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć