Nowe wykształcenie

Zaczęty przez gamlara, 02 Gru 2019, 10:52:17

« poprzedni - następny »

gamlara

Dziewczyny poniewaz moje wksztalcenie w CH nic nie warte zastanawiam sie czy nie zaczac czegos nowego.
Wypatrzylam sobie szkole wyzsza na laboranta medycznego i sie zastanawiam.
Szkola trwa 3 lata,  to czy to dobry pomysl? Ja mam juz 31 lat, jesli mam myslec o powiekszaniu rodziny to juz niedlugo bylby czas ale z drugiej strony przede mna jeszcze 35 lat pracy i nie chce byc tylko niewolnikiem w sklepach z pamiatkami albo sezonowym pracownikiem w jakis restauracjach.

No i jestem w kropce.

Co myslicie

do_gamlara

Niższy personel medyczny zawsze będzie biedował na granicy minimum egzystencji w państwowej służbie zdrowia.

gwendolina

Nawet się nie zastanawiaj!!! Bo jeśli tego nie zrobisz TERAZ to później już Ci się nie będzie chciało i co najgorsze będziesz tego całe życie żałować. Mam ten sam problem jeśli chodzi o dziecko. W prawdzie ja mam dopiero 26 lat i myślę, że spokojnie jeszcze mogę zaczekać ale mój ukochany ma już 33...nie chciałabym żeby był 40-sto letnim tatusiem...
Podziwiam Cie, że jeszcze Ci się chce uczyć, że masz do tego zapał. Powinnaś to wykorzystać. 3 lata to nie tak długo, a będziesz miała pożądny fach w ręku. Moja mama urodziła siostrę w wieku 36 lat i jest ok. Więc tym się nie przejmuj.

Sama ostatnio zastanawiałam sie nad wybraniem sie na jakiś dobry kurs kosmetyczny i nad zrobieniem sobie takiego dodatkowego wykształcenia....
Rodowita mieszkanka

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć