Prezenty na święta inspiracje

Zaczęty przez romstine, 28 Lis 2019, 13:13:13

« poprzedni - następny »

romstine

Zawsze mam problem z kupnem prezentów na święta. Udało mi się już dorwać prezenty dla siostry, rodziców i teściów. Wpadłam na pomysł, że możemy sobie ułatwić życie i podrzucić kilka inspiracji żeby innym ułatwić nieco zadanie uśmiech Proponuje formę wątku w której każda z nas będzie wstawiała zdjęcia i linki (o ile da się to zakupić przez internet) do rzeczy jakie kupiła, z dopiskiem dla kogo jest prezent oraz napisze komu jeszcze szuka prezentu, warto również podać cenę zakupionych rzeczy. Ja może zacznę wielki uśmiech

gwendolina

Dobry wątek, jeśli wypowiedza się tutaj inne osoby to zacznę obserwować. Jak na razie mam wielką pustkę w głowie jeśli chodzi o fakt prezentów a mam kilka osób do obdarowania. Zarówno dorosłych jak i maluchów. Dla dorosłych chciałabym kupić jakieś drobiazgi, dla dzieci jednak coś co połączy zabawę z nauką.  Planuję w tym roku zacząć kupować prezenty już na dniach, żeby nie stresować sie na ostatnią chwilę - jak to zrobiłam w przeszłóści ( nie polecam bo wyda się w takiej sytuacji o wiele więcej niz normalnie)

Jak na razie wpadły mi w oko klocki korbo dla dzieci - możńa je wprowadzic w ruch:
Rodowita mieszkanka

qq

Jerry

BYle nie krawat, ale także skarpety, bielizna, etc.
A co powiecie na alkomat? warto sprezentować coś takiego? Ktoś coś takiego dostał? Chodzi o to , czy obdarowany nie odbierze tego jako jakąś bezczelną sugestię. No i jak się zabrać do tego tematu.

Radop

Moim zdaniem nie powinien, chyba że faktycznie ma problem z alkoholem. Ale jak jest kierowcą to się powinien ucieszyć. Ja tam jak dostałem kiedyś alkomat w prezencie od znajomych na urodziny to się ucieszyłem, bo samemu jakoś nie było mi nigdy po drodze żeby się zmobilizować i sobie kupić. A tak jest i nie powiem, ale czasami bardzo się przydaje.

fraska

Radop a jaki masz alkomat?? Też chcę kupić na prezent, myślałam o alkohicie x60, w necie opinie zbiera niezłe. Co myślicie? Wiem, że na pewno obdarowana osoba nie będzie się czuła urażona ;) a wprost przeciwnie

Radop

U mnie jest Alkohit x3. Taki najprostszy jak sprawdzałem w sieci, ale działa bez zarzutu. Grunt to, że ma niezawodny czujnik. Poza kalibracją raz na jakiś czas nie muszę z nim nic robić.

Jerry

No własnie, ile taki sensowny alkomat kosztuje? Ten alkohit x60 z tego, co widzę w sieci, ma lejek zamiast ustnika. To jest dobre rozwiązanie?

Radop

Jak masz dużą liczbę osób do przebadania lub wiesz że będzie korzystało z niego kilka osób to jak najbardziej. Wtedy badanie szybsze i bardziej higieniczne. A cena to tak minimum 300 zł

Jerry

Zazwyczaj ja i moja piękniejsza połowa, ale nie tylko. W domu czasem odbywają się imprezy, a jest także sezon grillowy. Dlatego pytam o model zlejkiem? Warto?

Radop

Różnica w cenie nie jest duża, a lepiej mieć niż nie mieć:). Moim zdaniem warto, bo nie wiadomo, kiedy się tak naprawdę przyda, a wyniki i tak są takie same jak przy ustniku. No i zabawy ze zmienianiem mniej.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć