INTER MARCHE CZY POWSTANIE?

Zaczęty przez Wiksa, 06 Lis 2019, 22:02:19

« poprzedni - następny »

Wiksa

Dla tych co się zastanawiają czy obok nowobudowanego osiedla powstanie market budowlany marki InterMarche czyli BricoMarche mogę spokojnie powiedzieć, że NIE powstanie tak jak myślałem to przemyślane działanie tej spółki żeby trzymać ten grunt aby sprzedać go z zyskiem gdy jego cena wzrośnie, takie same praktyki ta spółka stosuje w innych miastach, dziwię się tylko, że nasze miasto dało się w taki sposób "nabrać" i zablokować inwestycje w tym miejscu artykul o tym można przeczytać na portalu money . pl

https://www.money.pl/gospodarka/toksyczny-biznes-muszkieterow-zadluzeni-franczyzobiorcy-oskarzaja-znana-siec-6442951731390081a.html

SU_BSU

Niezależnie od tego, że ich franczyza jest toksyczna, wolę żeby sklep nie powstał. Przyda się trochę przestrzeni w mieście, nawet jeśli to będzie pusta łąka. Miasto dostało 300 tyś. zł kary za nic i tak trzymać.

Małgosia0000001

Do Wiksa.

Ile basiewicz ci płaci za pisanie tych bzdur na każdym portalu?

Wiksa

Do Małgosia - niestety nic mi nie zapłacił, a powinien ;-P. Zamierzam kupić mieszkanie dlatego interesuje się tym tematem i innych osiedli, na razie z tych wszystkich nowych to wydaje się być najciekawsze, ale to kwestia gustu i kalkulacji.

Alfred

A jakie to osiedle i w którym miejscu miałby rzekomo powstać market ?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć