Podróżowanie

Zaczęty przez Lentra, 16 Paź 2019, 09:36:08

« poprzedni - następny »

Lentra

Czy lubicie podrożować? Jeśli tak to jakie kierunki polecicie i jakie kraje odwiedziliście?

nutelka

16 Paź 2019, 10:42:56 Ostatnia edycja: 30 Paź 2019, 13:13:25 by nutelka
Ja po Polsce to głównie kierunki Łódź i Trójmiasto Ale jak byłam mlodsza to więcej tego było :)  W Polsce na wekeend polecam również Bory Tucholskie, szczególnie organizowane w miejscowości Tleń spływy kajakowe.Piękne miejsce :)

Z krajów odwiedziła już Czechy (wieeele razy, mieszkam niedaleko granicy), Austria, Niemcy, Dania, Włochy wielokrotnie (głównie zima, kilka razy latem), Luksemburg, Francja (a dokładniej Paryż), Holandia (Amsterdam i okolice), Słowacja, Chorwacja (tutaj głownie może, bo na jachtach byłam Wink), greckie wysepki: Karphatos, Zakynthos, Kreta, Santorini, Kefalinia, Rejs po Nilu + tydzien w hotelu w Egipcie, Tunezja, Turcja.
A w USA: Allentown <3, Nowy Jork, Waszyngton, Filadelfia, Atlantic City, Ocean City, New Jersey, Boston, Las Vegas, LA, Santa Monica, Santa Barbara, San Francisco, Yosemite, Wielki Kanion, Tama Hoovera.

nutelka_smutelka

Patriotyzm lokalny.
Zwiedziła pół świata, ale wróciła i siedzi w biurze za najniższą krajową.
Niedługo podwyższą na 2650.

AnnaMo

Ja uwielbiam Podlasie. To moje największe odkrycie, jeśli chodzi o rowerowe zwiedzanie Polski. Piękne wsie, dużo zieleni, puste drogi, pyszne jedzenie i bardzo mili ludzie, naprawdę polecam. Szczególnie polecam szlak GreenVelo Jeśli chodzi o kierunki zagraniczne, to ostatnio po głowie chodzi mi Kazachstan, a konkretnie takie coś: https://bissole.pl/kazachstan-kosmiczny-bajkonur/   Nigdy nie byłam w tym kraju, a historia z kosmodromem brzmi obiecująco. Chyba czas coś zaplanować ;-)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć