Sklepy internetowe z biżuterią

Zaczęty przez nostera, 04 Paź 2019, 07:50:15

« poprzedni - następny »

nostera

Jakie są wasze ulubione sklepy internetowe z biżuterią.
Pochwalcie się swoimi najlepszymi zakupami w takich sklepach.

Sama nie potrafię tutaj wskazać jednego bo zdarza mi się kupować w wielu takich sklepach :)

nutelka

04 Paź 2019, 13:07:51 Ostatnia edycja: 16 Paź 2019, 12:42:19 by nutelka
Generalnie kupuję biżuterię w bardzo różnych miejscach. Nie mam chyba swojego ulubionego sklepu, po prostu jak cos mi wpadnie w oko to kupuję....  Zdarza mi się robić takie zakupy przez internet, ale wolę jednak obejrzeć taką rzecz na żywo, żeby nie było potem żadnych nieporozumień. Zaglądam więc do Apartu, Kruka, ale nie pogardzę też ręcznie robioną biżuterią, np. taką znalezioną poprzez ogłoszenia, na których ludzie wystawiają własnoręcznie wykonane skarby. Ostatnio podoba mi się np. sutasz - bardzo fajna sprawa. Aczkolwiek raczej nie na co dzień tylko na jakieś szczególne okazje, biżuteria taka jest bardzo dekoracyjna.

Ostatnio zakochalam sie w bransoletkach Pandory, kolekcjonuję obecnie do nich charmsy, noszę je codziennie Każdy charms przypomina mi o innym wydarzeniu ( cała koncepcja bardzo mi się z tego powodu podoba) https://pl.pandora.net/pl/zestawy/prezenty-na-rocznice/

jubiler

ale paskudne włosy na grubych przeszczepach.... fuuuuj

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć