Ikea w Suwałkach !

Zaczęty przez IgwaPigwa13, 18 Lip 2006, 19:34:26

« poprzedni - następny »

IgwaPigwa13

Słuchajcie ! moim zdaniem w Suwałkach powinni zbudować sklep Ikea!! Ponieważ przychodzą do nas ulotki i nie jeden mieszkaniec Suwałk chciałby coś sobie kupić ! a tam jest naprawdę tanio! :)
...:::Igwa Pigwa:::...

polityk

Żeby takie sklepy powstawały w mieście musi być odpowiednia liczba mieszkańców...do BOJU NOWOŻEŃCY!

tomek4411

MUGŁ BY BYC NAWET OSZOŁOM BY BYŁA KONKURENCIA CENOWA I WSZYSTKO MORZNA KUPIC TANIOIN
tomek4411

miki_11

niom macie racje chłopaki i ty iga mogli zbudować ikea i tesko przy okazi do boju robotnicy!!
<<<<<<< miki_11 >>>>>>>>>

Szybki Bill

No no iga z ostatnigo pientra u mnie w klatce  :P

Zenek

a co w ikea sprzedaja???????????????????????? jak dla mnie to by mogłbyc Media Mark czy cus
Zenith to ja

Emka13

Heh... Ogółem mówiąc- chcecie więcej hipermarketów.A nie lepiej by było żeby zamiast jakiegoś tesko czy jakiś innych cudów na kiju żeby zbudowali basen lub jakieś inne miejsce rekreacyjne?? Hipermarkety raczej nie przyjciągają turystów a jak byłby taki fajny basen jak np w Mikołajkach to napewno w naszym mieście pojawiłoby sie więcej turystów.
 Chociaż drugiej strony to fajnie było by mieć w mieście taki Oszołom lub Ikea:P Pozdrowionka:)
...::Emka::...

IgwaPigwa13

u nas w suwałakch jest  basen (na osirce) lub w Augustowie ! Ale w taki basen trzeba by było o wiele więcej zainwestować niż w market ! Bo trzeba zmieniać wode (czesto) zeby turyści sie nie skarżyli :P!! a po drugie emila ty mówiłas ze markety by turystów nie przyciągały (ale tu chyba o nasze wygody chodzi żeby mieć blisko po jakiś mebel do ikei ... a nie o wygode turystów )!!!! tu chodzi o nasze komforty a nie ludzi z pobliża !!Ale nie ma blisko u nas żadnego Marketu ... właśnie jak powiedziałam Ikei czy Media mark czy coś w tym stylu

(troche chaotycznie napisałam ale <spoko>:P pozdro !

IgwaPigwa13

zenek ... ikea to w wiekszości sklep meblowy !! mozesz tam kupić bardzo tanio sprzęt domowego urzytku wejdz na strone www.ikea.pl

Emka13

Eh.. fabryke mebli w Suwałkach mamy-chcecie mebli-macie blisko.Zreszta sklepi z meblami nie brakuje.A CHATA jest nawet spoko:)
 Iga większość forumowiczów (moim zdaniem to tylko moje domysły :lol:  8) ) chciałoby takiego fajnego basenu:)
A najlepeij to by było mieć i jedno i drugie:D  Albo taki wielki rokoland albo lunapark taki żeby na stałe był na Świerkowej.Ludzie mieliby gdzie spedzać czas a tak siedzą w tych blokowiskach i że to tak nazwę,,kiszą sie jak ogórki w słoiku" ...
  DO WŁADZ MIASTA: MY CHCEMY MARKETÓW I MIEJSC DO REKREACJI I WYPOCZYNKU!! ZRÓBCIE Z TYM COŚ!!!

Pozdrowionka!! ;)

IgwaPigwa13

po pierwsze nie rokoland Tylko RICOLAND !! chodziłam tam !!! yyy. jak byłam mała :P:P !! Emka słucha mnie !! domyślam sie ze nie byłaś w ikei więc już ci mówie !! tam mozesz kupić wszystko co tylko chcesz oprócz spozywki i ubrań !! to nie tylko sklep z meblami !! ale naprzykład można tam kupić ozdoby (jakieś pudełeczka) , talerze , świeczniki , takie róźźźnie pierdułki domowego użytku ,... lustra ... misie ... kubki , wszystko !!

IgwaPigwa13

jest u nas basen na osirce !! jak mówiłam a jak nie no to blisko w augustowie  !! ale nie o to chodzi !! bo najbliższa Ikea jest w warszawie albo Gdańsku !! to jedź taki kawał po wymarzoną kanapę !!

IgwaPigwa13

jak mówiłaś brakuje atrakcji ci !! ale stad na basen do augustowa jest mało ... ale stad do warszawy / gdańska jet dużo ...do ikei ;p

Emka13

Byłam w Ikei... i w Media Markt też..  w Praktikerze też byłam i Tesko... Byłam już w Wa-wie to i byłam w tych marketach...
  Suwalki na mapach widnieje jako miasto turystyczne aczkolwiek nie przyciąga tylu turystów co Augustów.W Augustowie jest wiele basenów , są jeziora prosto pod nosem... tam jest mnóstwo imprez a Suwalki robi sie taka małą szarą miejscowością w porownaniu do Augustowa chociaż nasze miasto liczy więcej mieszkańców niż Augustów...
A basen na osirce to nic specjalnego.. prawie to samo co w sp.nr 10. Tylko że głębszy...
Eh.. nie chce sie kłucić .. no cóż każdy ma odmienne zdanie.Pozdrowionka i papa

IgwaPigwa13

:/  to jest post o ikei i marketach !! a nie o basenach !! na basen mamy blisko do augustowa !!! jeśli w woj. podlaski bdzie jeden wielki market taki jak Ikea to moim zdaniem bedzie przyciągać ludzi (też turystów) !!
 Ja nie chce żeby nasze miasto było pomijane niż inne wielkie miasta !! bo ktoś kto mieszka w białystoku albo w olecku to jak miślisz wolałby jechać do ikei w suwąłkach czy w Gdańsku ??

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć