Wpływ słuchawek na słuch

Zaczęty przez blacki, 15 Wrz 2019, 12:21:13

« poprzedni - następny »

blacki

Witam, czytałem pare tematów o interesujących mnie słuchawkach (KOSS Plug) i bardzo mnie zastanawia czy taka metoda że się je wkłada je tak do ucha nie jest jakoś bardzo szkodliwa? nie mówie tutaj o fakcie że ponoć posiadają one bardzo mocny bass co samo w sobie psuje słuch czy też sam fakt że słuchawki psują słuch, chodzi mi konkretnie o technike ich wykoniania. Mówiąc w skrócie czy jak bym sobie kupił zamiast nich Sennki MX500, słuchał bym tak samo głośno i bym zwiększył bass aby był taki sam jak na KOSSach to czy na Sennkach bym miał mniejsze szkody w przyszłości?

kumak_pospolity

Myślę, że tak, ale nie jestem pewien.

kumak_pospolity

Najważniejsze będzie wygodne łóżko.
W łóżku spędzamy 1/3 życia.

czarnota

#3
17 Wrz 2019, 10:42:49 Ostatnia edycja: 24 Wrz 2019, 08:35:37 by czarnota
Słuchanie muzyki przez słuchawki jest, ze względu na bliskość źródła dźwięku, bardzo niszczące dla naszych uszu: ale to nie znaczy, że głośna muzyka słuchana z innych urządzeń, takich jak radio, nie stanowi problemu.  Dla ochrony słuchu lepiej słuchać ciszej.

Jak raz już popsujesz sobie słuch to potem tak łatwo go nie odzyskasz tak więc polecam jednak na to uważać. W sytuacji jeśli czujesz, ze juz coś jest nie tak, skontaktuj sie z salonem geers https://www.geers.pl . Jest tam mozliwość wykonania sobie badania słuchu i zobaczenia w jakiej jest kondycji.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć