Myjnia na reja

Zaczęty przez zz33, 22 Sie 2019, 17:02:17

« poprzedni - następny »

zz33

bylem na myjnii chcialem opłukac tylko czysta woda auto bo bylo myte dzien wczesniej a ptactwo narobilo i coz kumemu zdziwieniu zamiast czystej wody woda z proszkiem no wiec pomyslalem ze to moze tak tylko poczatkowo az sie wyplucze no jednak nie 2 minuty az dawalo proszkiem spojrzalem az czy rzeczywiscie wlaczylem czysta wode no i bylo prawidlowo dopiero w 3 minucie mylo czysta woda  , czy mieliscie podobne sytuacje ?

czyścioch

nie, nie mieliśmy..... życie

JON

Zgadza sie myjnia schodzi na psy ,własciciel nastawił sie tylko na kase zmieniłem myjnie

Beataxxx

Nie wspominając już o odkurzaczach do których wrzucasz monety i odjeżdżasz nieodkurzonym samochodem he.
Nie polecam.

klientmyjni

I tak najgorsza jest u tego dziada na Grabowej (przy Plazie na gorce). Facet jest ostatnim chamem. Nigdy nie mowi dziekuje, jest beczelny - komentarze typu 'co? z kasa cienko?'. I niedokladnie robi. Bylam tam kiedys umyc malucha. Jak zostawialma powiedzial ze bedzie 50zl kosztowalo a jak odbieralam to ze 65zl bo z fotelami. Powiedzilam ze umawialismy sie na 50 wiec place 50. Wzial pieniadze i nawet dziekuje mi nie powiedzial. Wszystkim naokolo odtad mowie zeby tam nie jezdzili. Mam nadzieje ze albo zmieni podejscie i nabierze szacunku do swoich klientow - bo w koncu dzieki nim istnieje jego biznes. A jak nie to mam nadzieje ze mu ten biznes padnie - nie to ze mu zle zycze ale skoro nie szanuje mnie i tego ze przychodze do niego zeby u niego umyc samochod to znajdzie sie ktos inny kto nie tylko umyje lepiej ale i kultury ma wiecej.

Myjnia samochodowa na ul Grabowej - omijac jak ognia. Nie polecam!

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć