Straż Miejska...

Zaczęty przez Zet-7, 22 Sie 2019, 08:38:28

« poprzedni - następny »

Zet-7

Jakoś rok temu przez 997 policję wezwał człowiek co mieszka przy Lokietka 68 do auta zaparkowanego prawidłowo! Policja miała obowiązek ukarać za fałszywe zawiadomienie ale tego nie zrobiła a auta zaparkowane w okolicy nieprawidłowo zignorowała. Patologia prawa w KMP w Suwałkach to czemu się dziwić ze Straż Miejska w Suwałkach nie wykonuje swoich obowiązków.

Zet-7

Patrol policji co przyjechał wezwany przez człowieka z posesji numer 68 przy ulicy Lokietka w Suwałkach do auta zaparkowanego prawidłowo na chodniku publicznym powinien dostać dyscyplinarnie nagane za brak znajomości prawa obowiązującego w Polsce, ponieważ człowiek który wezwał policje posiada prawo jazdy a nie zna przepisów ruchu drogowego.

zolo

Ponownie :) Zet-7 - lecz się gościu na nogi bo na głowę jak widać już za późno... i uważaj żebyś nie potknął się o swoją pelerynkę strażnika Osiedla Piastowskiego :) Pamiętaj, na nogi, nie na głowę...

Anty

Anty

Może złóż papiery do policji podobno braki mają.
Będziesz miał szansę się wykazać a nie komentować.
Będziesz mógł jawnie powiedzieć co Ci nie pasuje i podpier.... Współpracownika. Szybki awans możesz mieć i w przyszłości pełnić funkcję komendanta.
Pomyśl...

b52

Oznacz to miejsce wraz z opisem wykroczenia (marka samochodu, tablica rejestracyjna) data i godzina.
Dodaj zdjęcia, jeśli problem nie zniknie, dodawaj do oporu.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

https://mapy.geoportal.gov.pl/IMAPLITE/KMZBPUBLIC.HTML

Zet-7

Czytane jest forum na suwalki.info, ponieważ już widać znaczące zmiany w sposobie parkowania na tym odcinku ul. Łokietka w Suwałkach. Więc wypada zrobić porządek na całym osiedlu Piastowskim i tych co robią z chodnika prywatny parking fotografować i pokazywac na tym forum, poniewaz straż miejska w Suwałkach jest nieudolna w wykonywaniu swoich obowiązków.

Anty

Ja pier.... Dalej swoje.
A dzwoniłeś ?! Proste pytanie ?!

Zet-7

Straż Miejska w Suwałkach ma obowiązek sama patrolowac ulice a na Osiedlu Piastowskim w Suwałkach parkowanie na chodnikach czterema kołami auta trwa nie od dziś w wręcz w niektórych miejscach od lat. Ostatni dni psy się nawet między sobą gryzą no ale Straży Miejskiej nie ma więc psy jak latały tak latają luzem na tym osiedlu.

Anty

Jesteś ograniczony umysłowo ? Zadałem ci pytanie. Zgłosiłeś ?

Zet-7

Pytaj "Anty" Straż Miejska. Zadzwoń i spytaj kiedy byli ostatnio na ul.Lokietka w Suwałkach. Jak pamiętam ostatni raz widziałem ich na tej ulicy w.... 2014 roku.

Anty

Ja pytam się czy ty zgłaszałeš. Zrobiłeś coś w tym kierunku przez tyle lat ?!
Go.... Zrobiłeś współczuję takiej stekaczki twojej rodzinie.
Jesteś smutnym człowiekiem widać.
Czy ciężko dopuścić myśl do twojego orzecha że mogą jeździć jak cię nie ma ? No chyba że masz ławeczkę pod domkiem tzw obserwatorium

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć