Straż Miejska...

Zaczęty przez Zet-7, 22 Sie 2019, 08:38:28

« poprzedni - następny »

Zet-7

Chodnik nie przylega do posesji więc nawet nie ma obowiązku jego odśnieżać zimą ale zapomina że na Osiedlu żyją ludzie którzy chcą dostać się na przystanek autobusowy czy do sklepu jednak jest z tym problem ponieważ chodnik przebiega wzdłuż tej ulicy po obu stronach ale jest tak ze auta prywatne policjantki i jej rodziny zaparkowane są czterema kołami na chodnikach po obu stronach ulicy tak ze trzeba koniecznie iść ulicą. Postawa policjantki dała przykład na ulicy i teraz na tym odcinku parkowanie aut odbywa sie tylko na chodniku a w samym dole ulicy jest przejść dla pieszych oczywiście zestawione przez inne auta innego człowieka który latami widząc że policjantka z drogówki tak parkuje więc parkowanie na chodniku czterema kołami według KMP w Suwałkach jest dozwolone.

Zet-7

Co ciekawe tuż niedaleko posesji policjantki jest parking! Parking gdzie można auto parkować. Policjantka wydawałoby się powinna dawać przykład jak parkować auto, skoro Straż Miejska w Suwałkach nie ma czasu wykonywać swoich obowiązków.

Zet-7

W dole ulicy sąsiedzi policjantki biorąc przykład z Pani funkcjonariusz KMP w Suwałkach parkują podobnie, przykład z dnia wczorajszego, gdzie oba auta zaparkowane są na tej samej wysokości po obu stronach ulicy, oczywiście na chodniku....

Zet-7

...auto 1, sąsiadów policjantki:

Zet-7

...auto 2, sąsiadów policjantki:

Zet-7

Więc pytam ponownie....gdzie jest Straż Miejska?

Zet-7

Przy "auto 1" sąsiadów policjantki widać na chodniku plamy, czym są widoczne plamy? Plamy powstały na skutek wycieku oleju silnikowego z "auta 3" sąsiadów policjantki i plam jest więcej w miejscu gdzie parkuje "auto 3". Plamy są oczywiście na chodniku bo jak wcześniejsze dwa auta tak i trzecie parkowane jest  ...na chodniku. Czy więc Straż Miejska może zacząć wykonywać swoje obowiązki i pilnować porządku?

xxx123

Wyślij te zdjęcia stopagresjidrogowej.kwp@bk.policja.gov.pl .

Jak po kilku zgłoszeniach temat będzie się powtarzał, to możesz zainteresować tym jakieś media lokalne.

ate


ate

Zet-7, nie pompuj się tak bo Ci żyłka pęknie. Tak się zastanawiam, dlaczego ujawniasz miejsce zamieszkania policjantki podając dokładny adres??? Fakt, Policjant to funkcjonariusz publiczny ale nie każdy musi wiedzieć gdzie dokładnie mieszka. Ciekawe czy jest na to paragraf w kodeksie karnym???

Zet-7

Policjantka może złożyć zawiadomienie na moja osobe i każdy kto uważa że popelniam przestępstwo czyli Ty również "ate".

grafolog

w Suwałkach panuje moda na parkowanie gdzie popadnie, aby nie nadwyrężać swojej tłustej dupy

Mruk

Ale przecież Strasz Miejska jest od ganiania psów starszych ludzi w czasie spacerów. To są jej kompetencje. Też kilka lat temu walczyłem żeby zaczęli interweniować w sprawie zapakowanych aut. Notorycznie blokował wyjazd z parkingu. Raz przyjechali. Gdy się okazało, że to auta lokalnych notabli - "a to właściwie nie nasza sprawa, a to parging jest źle oznaczony!!!!, a to oni nic zrobić nie mogą". I nic nie zrobili. Strasz Wiejska to banda pociotkow biorących pieniądze z miejskiej kasy....

Anty

Zet 7 ty masz jakiś problem ze sobą? Parę tematów niżej pokazujesz swoją głupotę chwaląc się poczynaniami na rowerze jaki ty jesteś Wielki stwarzając zagrożenie na drogach a teraz bawisz się w konfidenta czy w dobrego SPOŁECZNIAKA.
JESLI Ci nie pasuje to znajdź i wytknij błędu policjantom a nie siedzisz i gnioty z nudów walisz na forum. Typowy Polaczek

Anty

Temat ROWERZYŚCI BEZ OSWIETLENIA.
Tam można poczytać o wspomnianym koledze jaki z niego prawowity, przepisowy, trzymający się zasad mieszkaniec Naszego miasta, któremu miasto stworzyło ścieżki rowerowe a on tylko temu że ma ból du..y robi wszystko aby uprzykrzyć innym uczestnikom ruchu życie.
Proponuję dobrego psychiatrę albo znajdź sobie kogoś do zycia.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć