Straż Miejska...

Zaczęty przez Zet-7, 22 Sie 2019, 08:38:28

« poprzedni - następny »

Zet-7

W jakim celu jest w Suwałkach Straż Miejska? Czy tylko aby bawić się dronem a zimą oferować uruchamianie auta? Na osiedlu Piastowskim w Suwałkach gromada psów się wałęsa a auta mieszkańcy parkują na środków chodników dla pieszych ze nie można przejść, np. przy ul.Lokietka 51A mieszka policjantka z drogówki a auto prywatne parkuje na środku chodnika gdzie szerokość chodnika równa jest szerokości auta. Może pseudo Straż Miejska weźmie się do swoich obowiązków zamiast tylko się zabawiac różnymi "zabawkami".

emu

A może zadzwonisz do nich i ich poinformujesz? xD

Zet-7

Dzwonić sensu nie ma, bo kiedyś np słyszę taką odpowiedź z ich strony: "pracują do godziny 15 i dziś nie mogą przyjechać". Straż Miejska ma obowiązek sama pilnować porządku na mieście a nie żeby im przypominać o ich obowiązkach.

nie_sciemniaj

Straż nie pracuje do 15:00 tylko do 22:00, a jak nie przyjeżdża, to dzwoń na 112.
Poza tym strażnicy też mają swoich przełożonych, no ale jak ci się nie chce zadzwonić, to nie miej pretensji że nie interweniuje.

Zet-7

Rozmowy są nagrywane z numerami alarmowymi więc można ustalić co mówili. Zadaniem Straży Miejskiej w Suwałkach jest pilowanie porządku a wystarczy udać się na Osiedle Piastowskie aby zobaczyć ile psów luzem się wałęsa i jak parkuje się auta, tzn. na chodnikach przy przejściach dla pieszych. Dzwonić na numer 112 gdzie przyjedzie być może policjantka w patrolu co mieszka przy ul.Lokietka 51A to raczej sobie mandatu nie wystawi za to że jej auto zaparkowane jest na środku chodnika gdzie szerokość chodnika jest rowna szerokości auta. Straż Miejska w Suwałkach niech zacznie wykonywać swoje obowiązki a nie tylko bawić się dronem.

xxx123

To weź aparat, zrób zdjęcie i cyk na maila do policji. Tyle wystarczy na źle zaparkowane samochody.

Zet-7

Mam donieść na policjantke z drogówki że auto prywatne parkuje na chodniku czterema kołami gdzie szerokość auta rowna jest szerokości chodnika? Brzmi to jak scenariusz na skecz do kabaretu.

Zet-7

Tak parkuje prywatne auto policjantka z suwalskiej drogówki.

Zet-7

Tak parkuje prywatnie policjantka:

Zet-7


Zet-7


Zet-7

Mam też fotki jak parkuje mąż policjantki ale już swoje auto.

Zet-7

Więc pytam czy Straż Miejska już się wyszumiala z drona i może wziąć się do swoich obowiązków czy nadal się bawi dronem jak dziecko co ma 5 lat?

Zet-7

Forum Suwalki info ma ograniczoną pojemność stad zdjęcia są "okrojone". Upublicznie wszystkie na innym portalu, aby pokazać jak policjantka z drogówki KMP w Suwałkach prywatnie postępuje dając przykład innym obywatelom z ulicy.....czysta patologia!

panicz

Pani funkcjonariusz przeprosi wpłaci pieniądze na caritas a to miejsce jej się poprostu należało ????  i po sprawie! Grubo z tymi zdjęciami
Kochajmy i szanujmy kobiety! Tylko one mają cycki.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć