Jaki prezent na parapetówkę

Zaczęty przez iksor, 12 Sie 2019, 11:42:42

« poprzedni - następny »

iksor

Macie jakiś pomysł na fajny, uniwersalny prezent na nowe mieszkanie? I nie mam na myśli dwóch filiżanek, które potem obdarowanemu do niczego nie pasują.

nutelka

** nawilżacz powietrza ledowy (kolorowy) na nóżce - daje ciekawe efekty, całkiem romantyczne i przyda się jeśli osoby mieszkają w zanieczyszczonej okolicy. Warto sobie coś takiego postawić w sypialni.
** zestaw szkła: w kartonie były kieliszki, literatki, szampanówki i kieliszki do wina.  Ogólnie jest tego sporo w skleapach.
** ozdobny świecznik - dwustronny, ewentualnie mozna poszukać w pracowniach artystycznych bo jest tam wiele ciekawych modeli

Zerknij sobie również do sklepu Villadecor: https://www.villadecor.pl/170-zegary-glamour Jest tam spory wybór ciekawych zegarów w stylu glamour.

deff

Ja bym wliczyła tu wszystko to, czego samemu używa się na co dzień.
• Koc - gruby, puchaty, miły w dotyku - zawsze fajna sprawa.
• Ręczniki - jeśli zupełnie nie wiadomo co kupić to komplet 2-3 ładnie zapakowanych sztuk zawsze będzie mile widziany.
• Tak jak wspominał przedmówca - szkło w kompletach - kieliszki, eleganckie szklanki. Coś o uniwersalnym fasonie, który nie będzie narzucał swoim charakterem stylu dla reszty posiadanych naczyń.
• Zawsze modny klasyk to kwiatek :-) Dla fanów zieleni można wykombinować coś fikuśnego, ale tych, którym schną nawet kaktusy polecam sukulenty i drzewka szczęścia ;-) Trzymają się nawet u mnie. :-)
• Ściereczki do kuchni - ładne i praktyczne

Ja dla przyjaciół kupiłam kiedyś na parapetówkę tacę rozkładaną - taką co można na niej śniadanie w łóżku zjeść. Byli zadowoleni bardzo. I używali. A to znaczy, że nie kłamali jak mówili, że fajna. :-D

ewiska

Dobre wino :), od razu będzie można mieszkanie dobrze oblać ;), my byliśmy tydzień temu na takiej imprezie, kupiłam białe, musujące casa pecunia. Pyszne jest, myślę ze szczególnie dziewczynom posmakuje, bo jest bardzo lekkie i orzeźwiające.

Misia34

Ja również uważam, że na parapetówkę sprawdzi się butelka jakiegoś dobrego alkoholu. Może być to na przykład jakiś wysokiej jakości Rum, Whisky czy nawet Szampan :)

Asterixo

Na pewno warto kupić coś, co przyda się w domu i jednocześnie będzie upominkiem eleganckim, wartościowym.  Ja sprezentowałem w ubiegłym roku przyjaciołom na nowe mieszkanie srebrne sztućce- piękny zabytkowy wyrób. W razie czego pozostawiam namiar na giełdę antyków: https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/35 gdzie znajdziesz nie jeden taki zestaw, a także inne oryginalne i przydatne dodatki do mieszkania, idealne na prezent.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć