Dietetyk, trener personalny

Zaczęty przez Anetka, 11 Sie 2019, 21:07:16

« poprzedni - następny »

Anetka

Hejka, kogo mozecie polecic do ułozenia diety odchudzającej i do poprawy kondycji?

nutelka

12 Sie 2019, 13:49:44 Ostatnia edycja: 02 Wrz 2019, 10:02:51 by nutelka
Polecam fora takie jak
sportowe forum
kfd
ewentualnie sfd
Mogą Ci tam za darmo ułożyć plan. Sama wcześniej korzystałam z uslug trenera, jednak nie byłam tak do konca zadowolona z tego co mi zaproponował tak wieć postanowiłam samodzielnie poszukac informacji i takie fora o wiele wiecej mi dały.

Swoją drogą polecam kupić sobie kilka przyrządów do ćwiczeń w domu i ćwiczyć.  https://trainingshowroom.com

Beata90

Kondycja przyjdzie z czasem, grunt to się nie poddawać, ja się przemogłam i biegam 2-3 razy w tygodniu, tak po godzince,bo na więcej nie starcza czasu, dietę mam od dietetyczki pani Mikołajczyk. Zapisałam się w zeszłym roku na siłownię, ale to nie dla mnie. Pływaj,biegaj lub ćwicz, zależy w czym się odnajdziesz, co będziesz robiła z przyjemnością, a nie na siłę, pilnuj diety i będzie dobrze. Jeśli nie masz czasu na ruch na świeżym powietrzu, to w domu włącz filmik z ćwiczeniami w internecie i powtarzaj;) Powodzenia

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć