Prezent na 18 te urodziny

Zaczęty przez ippor, 05 Sie 2019, 08:32:18

« poprzedni - następny »

ippor

Dobra, z jednym prezentem umiałbym sobie poradzić ale zostałem zaproszony na urodziny, które obchodzą 3 osoby bo tak się złożyło, że mają urodziny w bliskim odstępie więc robią jedną imprezę a ja za cholerę nie mam pomysłu na 3 prezenty ponieważ mam do wydania 70zł max.. Jakieś sugestie ? Dwie dziewczyny, jeden chłopak.

czarnota

#1
05 Sie 2019, 11:04:04 Ostatnia edycja: 01 Wrz 2019, 11:50:20 by czarnota
Kiepska sytuacja.. Chłopakowi to wiadomo, że flaszkę i styka. Może dziewczynom jakieś dobre wino? Ogólnie szkoda, ze masz takie małe fundusze bo równiż trudno jest doradzić.

Najlepiej bedzie jeśli zgadasz się z innymi osobami, które będą brały udział w 18 tych urodzinach. I złożyć się na prezent.

Będziecie mogli wtedy sprezentować coś konkreniejszego, jak lot w tunelu aerodynamicznym.  http://www.lubanski.eu/loty-w-tunelu-aerodynamicznym-we-wroclawiu-rezerwuj-teraz/

Velka

Nie możesz kupić każdemu po butelce alko? Wino nie kosztuje majątku a myślę że dziewczynom będzie smakowało, mogę ci polecić półsłodkie Casa Pecunia białe, ja kupiłam poniżej 2 dyszek, to moje ulubione musujące wino.

uważna

Nie zazdroszczę  tej sytuacji. ja niedługo mam urodziny jednej koleżanki i mialam problem z znalezieniem prezentu. Wreszcie trafiłam na te okulary przeciwsłoneczne tu https://iokulary.pl/product-pol-34312-Okulary-Przeciwsloneczne-Burberry-Be-4242-36338G.html   Modne, od znanego producenta. Mam nadzieję ze trafię w gust koleżanki. Jednego jestem pewna, ze nie ma okularów przeciwslonecznych.IntosoniakSit


 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć