Nigdy więcej PiS za drożyzne

Zaczęty przez wwwww, 30 Lip 2019, 09:32:51

« poprzedni - następny »

OLO

CZY KAZDY ZŁODZIEJ ZŁAPANY NA GORĄCYM UCZYNKU MOŻE UCHYLIĆ SIĘ OD ODPOWIEDZIALNOŚCI WPŁACAJĄC DROBNĄ CZĘŚĆ TEGO CO UKRADŁ NA SZEMRANĄ ;FUNDACJĘ; CARITAS?????????????????????

paliwko_paliweczko

Na stacjach płacimy +20gr za litr -to nowy podatek, którego nie było - jeśli już o paliwie mowa.

Woytek546

Dobra zmiana niech trwa , ani kroku wstecz dopóki te całe czerwno niebieskie lewactwo nie zostanie starte z naszej ziemi

Wojtek33

Na całym świecie z najważniejszymi osobami w państwie latają członkowie ich rodzin, czy za PO było inaczej ? Sam pan Donald wylatał 6 mln na trasie Warszawa- Gdańsk

Wojtek33

Na stacjach płacimy +20gr za litr -to nowy podatek, którego nie było - jeśli już o paliwie mowa.
[/quote no i co z tego? paliwo jest przecież tańsze niż 4 lata  temu]

Sławek1

Wojtek33.   Bzdury piszesz. Poszukaj sobie w necie ile paliwo kosztowało latem 2015 roku i sprawdź jaka jest cena dziś.

Wojtek33

ja za rządów PO za benzynę płaciłem ponad 6, dzisiaj 5,25

Sławek1

Poszukaj sobie w necie. Latem 2015 roku cena bezołowiowej 95 to około 4,90 - 5,00 zł.

Wojtek33

były różne okresy i ceny, ale to co podajesz to tylko 20 gr taniej niż dzisiaj, porównaj jeszcze zarobki...jakie były 4 lata temu....ja miałem 7/h, teraz mam 18/h

barbra

nigdy więcej PO, które sprzedało majątek Polski, które okradało Polaków, nigdy PO

barbra

Poszukaj sobie w necie. Latem 2015 roku cena bezołowiowej 95 to około 4,90 - 5,00 zł.
2015? Płaca minimalna od początku tego roku to 1750 zł brutto, co po odliczeniu składek daje netto 1286,16 zł.
teraz mamy 2250 brutto

OLO

UMYSŁY ZACIEMNIONE PROPAGANDĄ, BEZ PODSTAWOWEJ WIEDZY NA JAKIKOLWIEK TEMAT...BOSZSZE

Sławek1

Wojtek33 i barbra !

Odnoszę wrażenie, że zarzucacie mi gloryfikację poprzedniego Rządu.
Otóż nie - przeczytajcie jeszcze raz ze zrozumieniem moje wpisy.
Ja wyraziłem tylko opinię, że Wojtek33 mija się z prawdą, ponieważ cztery lata temu paliwo było tańsze o około 30 groszy.
Natomiast w nadchodzących wyborach nie będę głosował, ani na poprzednią władzę, ani na obecną.
Pozdrawiam.

OLO

SŁAWKU SZKODA CZASU NA DYSKUSJE Z CIEMNOGRODEM

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć