Gastrolog

Zaczęty przez Asia35, 25 Lip 2019, 08:30:31

« poprzedni - następny »

Asia35

Witam,
Czy może ktoś polecić dobrego gastrologa? P. Tynecki niestety odpada.

Marek1234

w Suwałkach nie znajdziesz dobrego, już to przerabiałem, jedz do Białegostoku.

pani LELE

odpowiem Ci tak kogo polecam:
1. Dr Kosidło z Augustowa, ordynator w tamtejszym szpitalu, wybitny specjalista, szczeże polecam, przyjmuje w Eskulapie Augustów, tylko, że tam jest problem, że nie mają sprzętu do badań, tylko USG więc trzeba się zastanowić? nie wiem na co cierpisz, to 1 którego polecam
2. Dr Marzena Konopko, jeden z najlepszych lekarzy gastrologów, ciepła, sympatyczna, miła, robi wszsytkie badania (usg, gastroskopię, kolonoskopię), przyjmuje również w Eskulapie Augustów raz w miesiącu (ale tam nie ma sprzetu jak pisałam), ale zdecydowanie jedz, gdzie przyjmuje w Białymstoku w Familijnym Centrum Medycznym, tam jest pełny sprzęt i jak trzeba wykona Ci badania, polecam Złota kobieta
3. Dr Orest Hnidec Białystok, wybitny specjalista, polecam, dokładny, tłumaczy ci wszsytko, nawet nie musisz pytac, stawia bezbłednie dniagnoze, pełny sprzet do badania, jak u dr Konopko, wszsytko ci zapisze, pokaze, doradzi,

jak masz jakies pytania, to pisz, pamietaj ze choroby gastro wymagaja konkretnego leczenia, ja znam temat od podszewki bo juz przerabialam to, jezeli chcesz to moge ci co nie co poradzic na maila, co i jak, wiesz mi mam w tym "duze doświadczenia", bo przerabialam temat choroby gastro, pozdrawiam

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć