Program - prezentacja multimedialna - jakie oprogramowanie?

Zaczęty przez czarnota, 22 Lip 2019, 07:08:04

« poprzedni - następny »

czarnota

Szukam jakiegoś oprogramowania z przeznaczeniem do wykonywania prezentacji multimedialnych - możecie polecić coś z tego zakresu? Na co należy zwrócić uwagę przy jego wyborze?

yyd63573@bcaoo.com

Podaj więcej szczegółów. Akurat obecnie na Twój post mogę odpisać tylko tak: Microsoft PowerPoint. A jeśli to Cię nie satysfakcjonuje - to pomyśl sobie jakiej odpowiedzi byś udzieliła gdybym zadał Ci pytanie "Szukam jakichś butów na nogi, na co mam zwrócić uwagę?" Podaj więcej konkretów, takich jak
- jak często będziesz robić takie prezentacje
- jaki jest cel robienia prezentacji
- jakie dane chcesz w niej przedstawiać
- jakim budżetem dysponujesz

Czym więcej napiszesz, tym lepiej sie doradzi.

lektor

Swego czasu korzystałem z aplikacji webowej prezi (prezi.com). Odbiór prezentacji przez słuchaczy był bardzo pozytywny, powerpoint to już chyba nie ta epoka...
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

trezors

24 Lip 2019, 14:21:26 Ostatnia edycja: 30 Lip 2019, 11:25:15 by trezors
Możliwości z tego zakresu jest stosunkowo dużo. Nie chcę już tutaj wymieniać tych najpopularniejszych programów takich jak PowerPoint, bo to jest coś, co przychodzi w pierwszej kolejności na myśl. Popularny jest też Impress od darmowego przecież OpenOffice.
Krótko mówiąc, możliwości jest stosunkowo dużo.
Odsyłam jeszcze do tego tekstu: http://www.jaw.pl/2019/06/prezentacje-multimedialne-wyroznij-swoja-firme/
W którym tematyka ta została trochę szerzej opisana.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć