Parapetówka

Zaczęty przez nutelka, 11 Lip 2019, 07:13:52

« poprzedni - następny »

nutelka

Pomóżcie mi. Jestem zaproszona z narzeczonym do znajomych na parapetówkę. Każdy z zaproszonych gości już ma kupione lub wiedzą co kupić. U nas niby mam pomysł co kupić ale nie wiem czy wypada? Mam pomysł żeby kupić robota kuchennego kenwood. Dobry pomysł czy szukać jakiegoś innego pomysły a może wy macie jakieś pomysły?

gwendolina

11 Lip 2019, 10:25:08 Ostatnia edycja: 12 Lip 2019, 11:24:08 by gwendolina
Nie wiem czy jest to dobra opcja. Na pewno na 100% wiesz, ze nie posiadają robota kenwood? Ja dałabym jakiś bon do sklepu z artykułami domowymi lub AGD. Byłabym się, że nie trafię w gust, albo ktoś podaruje taką samą rzecz. Ewentualnie jeśli już sie tak nastawiłaś to możesz się delikatnie koleżanki podpytac czy przypadkiem nie ma takiego sprzętu u siebie.

Inne opcje prezentowe to
winko
poducha
ewentualnie zestaw noży do kuchni

Sa na pewno bezpieczniejsze.
http://businesstimes.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=215727
Rodowita mieszkanka

O-matko

Noże nie są bezpieczniejsze.

Jaaaaaaaa

To jest niedobry pomysł z tym robotem, wręcz fatalny. Lepiej będzie kupić wino extra teraz fajne są takie brokatowe i zestaw kapci dla wszystkich domowników.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć