"Skup" włosów - ktoś, coś, kiedyś ?

Zaczęty przez Dit, 07 Wrz 2016, 15:15:29

« poprzedni - następny »

Dit

Hej. 

Tak się jakoś ostatnio poukładało, że mam okazję diametralnie zmienić fryzurę na głowie. I pomyślałam, że dobrze by było na tym zarobić.  ;)
Słyszałam, że można sprzedać swoje włosy za całkiem przyzwoite pieniądze. Towar jest deficytowy i poszukiwany m.in. do robienia peruk lub na przedłużanie włosów. Ale tak naprawdę nie wiem, ile akurat moje włosy mogłyby być warte.
Sporo dziewczyn przekazuje swoje włosy dla fundacji zajmującej się przygotowaniem peruk dla osób po chemioterapiach - cel szczytny i jeżeli cena nie będzie specjalnie okazyjna pewnie zdecyduję się na taką darowiznę.

W "Internetach" istnieją różne firmy, które zajmują się takim "skupem", nawet w formie wysyłkowej. Ale wolałabym znaleźć coś na miejscu.

No i moje pytanie brzmi: ktoś z Was słyszał o sprzedawaniu włosów?
Może jakiś fryzjer w Suwałkach się zajmuje czymś takim przy okazji?

Najczęściej sprzedawane są tzw. włosy "komunijne" - wiadomo: raczej niefarbowane, mało zniszczone, długie i bez cieniowania. A dziewczynki (i ich rodzice) często mają dość kłopotu z takimi włosami i się ich pozbywają (zazwyczaj właśnie po Pierwszej Komunii). Może czyjaś córka, albo córka znajomych trafiła przy takiej okazji na uczciwego fryzjera, który zaproponował pieniądze za odcięty kucyk czy warkocz?

Nie wiem, kto zainteresuje się moim tematem, dlatego uprzedzam ewentualne dziwne komentarze: chodzi mi sprzedanie włosów rosnących WYŁĄCZNIE na głowie.

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie użyteczne wskazówki i namiary.

Pozdrawiam.

...

A może zamiast sprzedawać oddać dla fundacji Rak'n'Roll??

.zuzka\.

A u którego fryzjera można oddać włosy na fundację pomagającą dzieciakom?

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

1

chociażby w ZDZ w Suwałkach na Kościuszki, oni współpracują z fundacją Rak'n'Roll

bezowa

I jak w końcu wygląda temat skupu włosów? Sama jestem ciekawa, gdzie można przeznaczyć włosy na rzecz fundacji dla potrzebujących. Wiem, że trudno jest kupić peruki z włosia naturalnego. Chyba jednym z nielicznych salonów w perukami jest https://perukikrakow.pl/peruki-sklep-krakow/ , gdzie kupuje najwięcej kobiet.

pieknyolek

Nie miałem okazji nigdy być w takim skupie ;p Brzmi dość ochydnie xdddd

https://autoskup-szczecin.eu/skup-samochodow-stargard.php

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć