Wino na wesele

Zaczęty przez Papilka, 22 Cze 2019, 10:30:32

« poprzedni - następny »

Papilka

Jakiego rodzaju wino mieliście na weselu?

I jak wyliczyliście ilość?

Chodzi tutaj o imprezę na 120 osób

wiertarka udarowa

wino wino wino musi byc. jak nie ma wina to smutna dziewczyna, jak nie ma wina to pupy nie wypina. wino wino wino musi byc

gwendolina

#2
24 Cze 2019, 13:22:02 Ostatnia edycja: 27 Cze 2019, 08:31:02 by gwendolina
Nie mialam jednego rodzaju wina ale wiele rodzajów. Po prostu założyłam, ze kazdy lubi inne wino. Jedna osoba woli białe, druga osoba woli czerwone. Jedna osoba woli wytrawne, druga osoba woli słodkie. Tak wiec postawiłam na roznorodność :)

Musisz sama zastanowić się nad tym ile osób pije u Ciebie wino. W mojej rodzinie jest wiele kobiet, tak więc założyłam, ze nie będą raczej pili samej wódki.
Wina miałam sporo :)

A zamawiałam tutaj http://www.alkoparty.pl/wina
Rodowita mieszkanka

evva

warto też podać wina musujące, one są lżejsze w smaku i mam wrażene, że duzo więcej osób po nie sięga, bardzo dobre jest casa pecunia, mają białe i rożowe, obydwu próbowałam. Pasują do wszystkiego, sama nie raz z chęcią wypiję lampkę.

vercas223

Słuchajcie, od siebie moge wam podpowiedzieć, że jesli szukacie sali na wesele i zależy wam na na prawdę niepowtarzalnym przyjęciu, to w okresie letnim najlepszym wyborem bedzie to miejsce https://www.ranchopodbocianem.pl . Polecam wam sprawdzic ich ofertę organizacji przyjęć weselnych, poniewaz na prawdę warto

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć