Gdzie kupowaliscie firanki

Zaczęty przez romertosto, 18 Lut 2019, 14:04:21

« poprzedni - następny »

romertosto

Jakie suwalskie sklepy polecicie do zakupu firanek? I czy ogólnie macie firany w oknach? Widzialam, ze wiele osob z nich rezygnuje.

gwendolina

19 Lut 2019, 06:59:32 Ostatnia edycja: 03 Mar 2019, 12:14:11 by gwendolina
Kwestia gustu, niektóre osoby wieszają firany, niektóre nie.... Jednak takie całkowicie puste okna to kiepski pomysł  Szczególnie jeśli mieszkasz w bloku ( na przykład na parterze- każdy bedzie Ci w takiej sytuacji zagladał do mieszkania i z czasem będziesz chciała wiecej prywatnośći).  Sama wprawdzie mam mieszkanie na 2 piętrze tak więc teoretycznie nikt by mi do niego nie zajrzał ale wolałam powiesić zarówno rolety i firany.  Poza tym jeśli dobrze dobierzesz do wnętrza firany, to będą one stanowiły główny element dekoracyjny pomieszczenia.....

Jeśli szukasz firan w dobrych cenach, polecam firanio. Jest to sklep online, ale mają dobre ceny, o wiele niższe niż w lokalnych sklepach z firanami, tak więc warto jest sobie zajrzeć.  https://firaneo.pl
Rodowita mieszkanka

zbig

ja zrobiłem zonie na święta prezent   kupiłem firanki do 3  pokoi sam zmierzyłem w sklepie bardzo fachowa obsługa doradzili obszyli czy jak to się nazywa   przyjechałem zapłaciłem zonie dałem te firanki była bardzo szczęśliwa a ja dumny za to ze się odważyłem   sklep jest w augustowie     

kaczorgigant

Podczas ostatniego remontu w mieszkaniu, całkowicie zrezygnowaliśmy z firan na rzecz rolet plisowanych. Są one bardzo praktycznym elementem wyposażenia wnętrz i posiadają wszechstronne zastosowanie. Polecam przeczytać też na https://www.agatarolety.pl/blog/plisy-warszawa/ o plisach jako alternatywy dla firan i tradycyjnych rolet. Moim zdaniem jest to bezpieczne rozwiązanie, sprawdzą się w każdym wnętrzu i dopasowują do każdego typu okna. Szeroki wybór plis można znaleźć właśnie m.in w ofercie sklepu Agatarolety.pl

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć