Leczenie zebow Suwalki

Zaczęty przez Anetka, 12 Cze 2019, 08:11:35

« poprzedni - następny »

Anetka

Czy jest jakis dobry dentysta w suwalkach godny polecenia do prowadzenia leczenia zebow zarowno prywatnie jak i na nfz, ktory w miare szybko pomoze doprowadzic ząbki do porzadku przed nalozeniem aparatu ortodontycznego? I do jakiego ortodonty sie udac?

amaba

Może zacznijmy od końca.
Państwo polskie uznało, że na takim zadupiu Polski B nie jest potrzebny ortodonta, dlatego musisz udać się do innego miasta albo wyłożyć parę tyś.

nutelka

17 Cze 2019, 07:07:31 Ostatnia edycja: 29 Cze 2019, 09:39:26 by nutelka
Kochana nie wiem czy zapiszesz się do dobrego dentysty na nfz. Sama raz byłam i po pierwsze bardzo niewiele zabiegów jest refundowanych ( na przyklad nie wykonywane jest leczenie kanałowe oprócz zębów z przodu). Poza tym w gabinetach prywatnych są stosowane wypełnienia o wiele lepszej jakości, tak wiec nie wiem czy jest sens oszczędzania na stomatologu.

Wolę wybrać się prywatnie i mieć ząbki wykonane porządnie niż oszczędzać i iść na fundusz.... A potem płacić o wiele większe pieniądze za ponowne leczenie.  https://faktykrakowa.pl/20190430169565/mostek-czy-implant-stomatologiczny-na-co-warto-sie-zdecydowac

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć