Jakie biurko

Zaczęty przez starak, 09 Cze 2019, 11:22:21

« poprzedni - następny »

starak

Potrzebuje zrobić sobie nowe stanowisko pracy/grania

Wymiary tego stanowiska mają być : wysokość 70cm, szerokość 185cm, dlugość 50cm

mam dwie możliwości : kupić normalnie cztery nogi i duży blat lub dwie nogi a drugi koniec blatu (wzdłuż szerokości) przymocować do ściany.

wiadomo, że z mocowaniem będzie taniej, ale czy da radę? W planach są dwa monitory 27", kolumny i postawienie komputera w róg.

Druga sprawa, jaki blat i jakie nogi kupić,żeby było raz a porządnie i żeby się nie złamało? Budżet mam powiedzmy stosowny do moich wymagań, 400zł starczy?

aassdd

czarnota

10 Cze 2019, 10:59:36 Ostatnia edycja: 18 Cze 2019, 09:17:46 by czarnota
Nie wiem czy takie jedno mocowanie wystarczy na przyczepienie tylu rzeczy. W sumie chcesz sobie kupić spore biurko, tak więc na blacie powinno się zmieścić sporo. możesz powiesić jedynie na scianie monitory ale resztę rzeczy postawić już na biurku.

No i polecam biurko wiekszej głębokości, bedzie wygodniejsze niż na jedynie 50 cm bo przy tak wąskim biurku raczej nie rozprostujesz nóg.

Polecam poszukać sobie biurka w sklepie Edinos https://www.edinos.pl/biurka-biale . Mają tam bardzo duży wybór.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć