Napoje energetyczne a ciąża

Zaczęty przez Suwałka956, 17 Mar 2018, 14:16:30

« poprzedni - następny »

Suwałka956

17 Mar 2018, 14:16:30 Ostatnia edycja: 25 Mar 2018, 12:44:57 by Suwałka956
Witam ! :)
 Jestem w ciąży pierwszy raz, trochę się boję i nie wiem do końca co mi wolno a co nie. Oczywiście wiem że alkohol jest moim wrogiem w tym stanie ale co sądzicie o energetykach?  Nie takich typu "black" tylko takich ze tak z wyższej półki. Od dłuższego czasu prawie codziennie pije i ciężko by mi bylo sie odzwyczaic. W internecie znalazłem wiele stron np.https://www.forfiterexclusive.pl/  gdzie są :zdrowsze" energetyki, ale nie wiem czy  po prostu mi można. Prosze o pomoc, jestem młodą mama :)

jon

Żadnych napojów gazowanych, surowego mięsa, dojrzewających serów. Napoje gazowane, a w szczególności energetyki mają bardzo dużo konserwantów, substancji słodzących i innych szkodliwych substancji. Mają bardzo dużo kofeiny, co może doprowadzić nawet do poronienia. Takie informacje są na każdym portalu dla przyszłych mam więc nie wiem dlaczego szukasz to porad. Pamiętaj że teraz odpowiadasz za zdrowie swego dziecka. Jesli nie zadbasz o was należycie ono będzie miało trudniej w życiu, a ty jako jego mam razem z nim. Powodzenia

inthedark

Takich porad szuka się na portalach o ciąży,a nie miejskim forum. A najlepiej zapytać swojego lekarza-ginekologa prowadzącego ciąże. Jesteś w ciąży więc to już najwyższy czas wziąć się za siebie i zacząć myśleć,bo nie jesteś teraz sama.

Hajja

Myślenie boli albo chce się pochwalić o dennym nałogu lub usprawiedliwić głupotę

Km

A jakie to są z wyższej półki? Wszystkie są szkodliwe, najlepiej pij zwykłą wodę.

oliwka551

jest tam kofeina wiec chyba nie powinnac

chacman14

Wszystkie informacje na temat ciąży i płodności znajdziecie na stronie https://plodnosc.pl/kalendarz-ciazy/29-tydzien/ znajdziecie tutaj też kalendarz ciąży oraz bardzo pomocne artykuły. Wypowiadają się lekarze. Koniecznie zobaczcie.  

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć