IKEA w Suwałkach!

Zaczęty przez Milena87, 07 Maj 2019, 10:21:38

« poprzedni - następny »

Milena87

Słuchajcie ! moim zdaniem w Suwałkach powinni zbudować sklep Ikea!! Ponieważ przychodzą do nas ulotki i nie jeden mieszkaniec Suwałk chciałby coś sobie kupić ! a tam jest naprawdę tanio! :)

Gosc kuku

No co ty nie powiesz ?
Że też Ikea na to nie wpadła !

MariuszA

To prawda stanowczo zbyt mało zarabiam!!! Pod koniec miesiąca nic mi nie zostaje i muszę pożyczać żeby kebaba zjeść na mieście od nich też boli mnie brzuch i wypycha mi dresy. Strasznie mnie to denerwuje.
Próbowałem dorabiać na budowie ale po tygodniu spadłem z drabiny i już mnie nie zatrudnili to trudna praca i trzeba mieć twardy czerep bo tam piją a jak nie pijesz to każą biegać po piwo. Skurwysyny.
Próbowałem handlować trochę kupiłem na kilogramy szmat i jeździłem na wioskę sprzedawać ale to ciężka robota i trzeba się z tymi skąpiradłami targować. Ledwo na paliwo mi wychodziło a jak wybiegł mi pod koła dzik to szlak trafił utarg i zostawiłem to wpizdu.
Może coś mi doradzicie, kolega mówił że zna pewną dziewczynę bogata ale brzydką i że mogę się z nią ożenić. Mam dopiero 21 lat i to zbyt cześnie chyba doradźcie co powiniem zrobić ?

Janek-Dzbanek.

I takie konkrety lubie. Moja rada się żeń. Będziesz żył zdrowo i bogato. A tak na marginesie to rozbawiłeś mnie z samego rana. Pozdro.

nutelka

17 Maj 2019, 13:06:51 Ostatnia edycja: 31 Maj 2019, 07:00:41 by nutelka
W Ikei wcale nie jest tak tanio jak tutaj piszesz. Aktualnie jestem na etapie remontowania domu oraz szukam pełnego wyposażenia. Wybraliśmy się do Ikei oraz kupiliśmy tam stól i kilka dekoracji, jednak o ile wizualnie meble mi się podobały to na pewno tanio nie jest. W Polsce jest bardzo wielu producentów oraz wiele sklepów które oferują podobne meble ale w o wiele niższej cenie niż znajdziesz w sklepie Ikea. Kiepskie mają szczególnie kanapy, zauważyłam, że nie mają dobrych tkanin. A tkanina powinna być łatwa do czyszczenia.  https://meblearkadius.pl/tkanina-sawana-latwa-w-utrzymaniu-w-czystosci/ Jak ta

Poza tym jest to bardzo duży  sklep i raczej w Suwałkach się nie utrzyma :P

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć