światła na skrzyżowaniu 24 sierpnia z kościuszki

Zaczęty przez kierowca_, 05 Maj 2019, 19:59:57

« poprzedni - następny »

kierowca_

Jak w temacie, od dłuższego czasu te światła nie działają poprawnie. Objazd Kościuszki przez tą ulicę to masakra. Światła palą się ok 6 -15 sekund - w tym czasie przejeżdża max 3 do 4 aut. Sprawa dla portalu.

Gosscc 11111111111

Szanowni kierowcy, miasto jest dla mieszkańców a nie dla kierowców, a mieszkańcy to nie koniecznie kierowcy. To przede wszystkim piesi i rowerzyści, z resztą każdy właściciel samochodu też w końcu porusza się pieszo. Przejścia z sygnalizacją to w naszym mieście prawdziwa udręka dla piechurów i rowerzystów. Czas oczekiwania na zielone jest dłuższy niż potrzebny na pokonanie jednej przecznicy pieszo - w rezultacie wiele osób przechodzi na czerwonym. Do tego te głupie przyciski, które w wielu miejscach nie działają. Proponuję zlikwidować sygnalizację świetlną jeśli ma działać tak jak do tej pory, na początek przy banku PKO BP na Noniewicza.

xyz1

To od samego początku jest za krótko ustawione zielone od strony mostu. Czasem nawet tylko 2 samochody przejadą.

kierowca_

Witam. Wczoraj jechałem i o dziwo światło paliło się ok 20 sekund. Dzisiaj ok 15 masakra korek aż do mostu. Filmik z działania świateł już niebawem.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć