Pracownicy tymczasowi

Zaczęty przez starak, 05 Maj 2019, 10:54:56

« poprzedni - następny »

starak

Okres letnich, to lawinowy wzrost zapotrzebowania na te wszystkie prace sezonowe. Pojawia się zatem pytanie o możliwość korzystnaia z usług tych wszystkich agencji zatrudnienia. Pytanie, na jakich warunkach - przede wszystkim finansowych się to odbywa??

Gosscc 1111

Panie ~starak , a o co się właściwie panu szanownemu rozchodzi ?

trezors

#2
06 Maj 2019, 14:31:58 Ostatnia edycja: 10 Maj 2019, 11:19:33 by trezors
Pracowników tymczasowych czyli takich których zatrudnia się za pośrednictwem agencji zatrudnienia zatrudnia się wszędzie tam, gdzie ze względu na czynnik sezonowości potrzebne są większe zasoby ludzkie. Zwykle trwa to do kilku miesięcy. Nie ma sensu więc samodzielnie prowadzić rekrutacji.
Przykład usług z tego zakresu można znaleźć np tutaj pod linkiem: http://www.inwemer.pl/oferta/obsluga-techniczna-nieruchomosci

Misia34

A skoro już o pracownikach mowa, to jak prowadzicie ich dokumentację pracowniczą? Jak wyglądają u Was akta osobowe? Czytałam ostatnio na stronie http://akta-osobowe.pl/#rodzaje-akt, że mogą być tak naprawdę różne rodzaje takich akt. Jak to u Was wygląda? Czy zgodnie z obowiązującymi przepisami akta są u Was podzielone na 4 części?

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć