podwyżki

Zaczęty przez kacperuś, 26 Kwi 2019, 16:15:11

« poprzedni - następny »

kacperuś

Ile jeszcze będzie podwyżek czynszu za mieszkania z ZBM ??????

:)

Tyle ile ludzie bez mózgu na zebraniach sami się zgadzają na Witosa 4a za mieszkanie własnościowe o powierzchni 56,83 się płaci czynsz 534,40 zł plus remontowe 56,83 zł czyli prawie 600 zł za tą samą powierzchnie w spółdzielni młodzieżowej czynsz wynosi 375 zł ,do tego zwroty za ogrzewanie w ZBM są marne w tym roku 25 zł a w poprzednim trzeba było dopłacać,natomiast w spółdzielni młodzieżowej zawsze są duże zwroty nikt nie oszczędza na ogrzewaniu w tym roku 515 zł gdzie kaloryfery nie są w ogóle zakręcane i chodzą cały czas na 5. Żeby ludzie byli mądrzy to by zmienili zarządcę ale lubią płacić podwójnie i nic nie mieć.

Nora

Jak komuś źle w komunalnym mieszkaniu to niech idzie do spółdzielni a najlepiej do dewelopera tylko wcześniej trzeba zajść do banku p kredyt. Wcale nie jest powiedziane ze jak dostało się  za darmo mieszkanie komunalne to trzeba w nim mieszkać aż do śmierci. Nie ma takiego obowiązku. A te mieszkanie wezmą i to szybko inni chętni.

Chu

Trzeba wiedzieć że to nie zarządca ustala czynsze tylko właściciel czyli w tym przypadku radni Rady Miejskiej.

mmmm

w lokalach od miasta powinno byc nastepujaco jak tylko poprawi sie sytuacja finsnowa rodziny powinni byc odeslani do banku po kredyt i na swoje won , a obecnie 500+ maja dawac juz na 1 dziecko  wiec odjazd i koniec budownictwa darmowego

kolpd

Zgadzam się. Dosyć darmowy i rozdawnictwa.

:)

Za darmo nic nie ma się wpłacało pieniądze później się wykupowało mieszkanie na własność także nic za darmo ,mieszkam tam od początku jak powstał blok,500 plus nie biorę dzieci nie ma,każdy powinien na siebie zarabiać ,a nie być pasożytem na czyjś koszt.Mieszkanie własnościowe mam nie tylko w zbm i spółdzielni.

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć