W niektorych pubach potrafia dosypywac wac narkotyk do drinkow. Osoba jes

Zaczęty przez Andrzej m., 07 Kwi 2019, 17:41:57

« poprzedni - następny »

Andrzej m.

Ostatnio pojawily sie notatki w prasie ze w niektorych barach na os. Polnoc dosypuja do drinkow srodki po ktorych osoba jest agresywna i nielogiczna. Robia to najczesciej dla osob ktore maja odpowiedzialna prace. Trzeba byc ostroznym!!

Sylwia zakowska

Niestety jak sie nie pilnuje drinka to potrafia dosypac np. Srodek ktory wywoluje agresje i brak jest logicznego myslenia. Mozna wtedy wmowic czlowiekowi zeby zrobil cos glupiego..ostatnio na wp.pl bylo o tym. Uwaga na to kto obok siedzi. Lobuzy nie proznuja..

Gosc ppp

Próbuję przywołać w myślach  jakiś bar na oś. północ i nic mi do głowy nie przychodzi.
Swiss Bar w Szwajcarii może ?

MarhWolfy

Nie wiesz, jak mi pomóc? O wiedzy, której szukam, zajmuję się udostępnianiem tych informacji.

gosc 1122

Nie wiem jak ci pomóc.

Marta zet.

W barze skarpa na ul. Kowalskiego.tam czesto jest agresja ..dosypuja

Lukas88

Mieszkam na przeciwko baru na skarpie i nie widzę żadnej agresji. Tylko wstawionych ludzi jak w każdym barze. Poza tym jestem barmanem i u nas np. Przed podaniem piwa lub drinka płuczę szkło na takiej fontannie przy nalewaku żeby szklanka była chlodna i czysta w środku. Jak barman chce to wsypie zawsze, nawet będzie miał przygotowane wcześniej także pilnowanie szkLanki nie zawsze się sprawdzi. Polecam albo nie brać wyszukanych drinków z cukrem, solą. Zawsze patrzeć skąd jest brane szkło i chodzić tam gdzie macie zaufane miejsce. U mnie np wszystko jest zawsze robione na oczach klienta. Nie chodzimy na zaplecze ze szklanka po lód jak widziałem w jednym klubie w suwalkach i nigdy nie zabieramy szkła z oczu klienta żeby wrzucić mietę czy owoce. Poza tym i za barem i przed mamy kamery. Takie miejsca są bezpieczne a nie jakieś mordownie. Zwróćcie uwagę jak wam robią drinki następnym razem

Lukas88

W barze skarpa na ul. Kowalskiego.tam czesto jest agresja ..dosypuja
Agresja bo dosypuja? Czyli dosypuja na całym mieście w nocy tak? Bo czasem jak się wyjdzie to w centrum albo się leją albo się dra na siebie. Agresję często wywołuje alkohol i charakter. Jak ktoś nie umie pić to powinien siedzieć w domu.

Lukas88

Ostatnio pojawily sie notatki w prasie ze w niektorych barach na os. Polnoc dosypuja do drinkow srodki po ktorych osoba jest agresywna i nielogiczna. Robia to najczesciej dla osob ktore maja odpowiedzialna prace. Trzeba byc ostroznym!!
W jakiej prasie np? I kiedy?

magda m.

coż jak ktos drinka nie pilnuje to jego sprawa..

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć